Co powinny robić osoby chore na grypę?

W związku z licznymi e-mailami dotyczącymi podawania węgla medycznego w czasie grypy, przeziębienia, poniżej po raz kolejny podaję zasady postępowania. Proszę mi wierzyć, nie mam czasu za każdym razem przepisywać recepty. Zasada jest naprawdę prosta i skuteczna.

Co powinny robić osoby chore na grypę?

Zamiast wydawać dziesiątki czy setki złotych, wystarczy zainwestować w zdrowie około 10 zł. Po 24 – 36 godzinach jesteśmy zdrowi. Jeżeli nie, to znaczy, że nie była to choroba wirusowa. Jedno jest pewne:

Przyjmując węgiel, nie jesteście w stanie w żaden sposób sobie zaszkodzić!

Co powinny robić osoby chore na grypę, konkretnie? W pierwszym rzędzie powinny się starać utrzymać poziom witaminy D-3 w granicach 50 – 60 ng.

Czyli na wszelki przypadek, w listopadzie należy przeprowadzić badanie 25 OHD. Poziom prawidłowy to 50 – 70 ng. Według mojego doświadczenia zapewnia to przyjmowanie dzienne ok. 5000 UI, plus co najmniej 100 mcg K-2.

W chwili ujawnienia się objawów grypy lub choroby grypopodobnej, należy przyjąć 10 tabletek węgla medycznego, drzewnego pokruszonego, lub zmielonego samodzielnie.

Jest to 50 razy tańsze, aniżeli kupowane w aptece. Tak więc taką łychę tego miału, należy przyjmować co 5 godzin, aż kupka będzie czarna. Potem jeszcze dwa razy.

Pamiętać należy, że węgiel nie ma żadnego ogólnego działania. Nie wnika z przewodu pokarmowego. Jest tylko odkurzaczem, pochłaniaczem toksyn.

W przypadku występowania kaszlu, należy tylną ścianę gardła spryskać kwasem jabłkowym własnej roboty, z atomizera, co godzinę.

Wg obecnego doświadczenia, po ok 24 – 36 godzinach jesteśmy zdrowi za cenę ok. 10 złotych.

Życzę zdrowia!
dr n. med. Jerzy Jaśkowski

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *