Pobyć razem i bawić się! Ksiądz Marcin

11 czerwca idąc na Marsz dla Życia i Rodziny, nie przypuszczałem, że trafię na festyn parafialny. Gdy już tam się znalazłem, wpadłem w wir… zabawy.

Prym wśród baw­ią­cych się parafi­an, wiódł ksiądz Marcin. Nie omieszkałem zadać mu moje fir­mowe pytanie: jaka jest Two­ja praw­da o tym wydarze­niu?

Ksiądz MarcinPraw­da jest taka, że jest to dobra zabawa. Dużo atrakcji dla każdego. Każdy zna­jdzie coś dla siebie. Ale najważniejsze jest to, że fes­tyn jest rodzin­ny, i potrafimy tutaj razem, cały­mi rodz­i­na­mi znaleźć coś dla siebie, pobaw­ić się, a przede wszys­tkim pobyć razem. Cieszymy się bard­zo z tego powodu. I praw­da jest też taka, że baw­imy się tutaj świet­nie i mamy się dobrze!

Fes­tyn parafi­al­ny to świet­na zabawa rodzin­na z Bogiem w tle. Może­cie się o tym przekon­ać oglą­da­jąc moją fil­mową, krótką relację. Pląsy w wyko­na­niu księży i siostry zakon­nej, mają swój urok. Bra­wo!

Uwaga Ku Prawdzie: trochę szkoda, że festyn parafialny odbywał się równocześnie z piknikiem w Parku Centralnym, wieńczącym VI Marsz dla Życia i Rodziny. Zabawa parafialna była zorganizowana perfekcyjnie i szkoda, że nie trafiła do większej widowni.

2 thoughts on “Pobyć razem i bawić się! Ksiądz Marcin

 • 15 czerwca 2017 at 13:56
  Permalink

  Gdy­by takich księży było więcej to i wiernych było­by więcej. Bra­wo dla ks. Marci­na

  Reply
  • 16 czerwca 2017 at 01:45
   Permalink

   Dzięku­ję! Też tak myślę… za mało wśród kleru dys­tan­su do swo­jej mis­ji 😉

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *