Jestem ofiarą wymiaru sprawiedliwości! Tadeusz Bednarczyk

Tadeusz Bednarczyk dzisiaj usłyszał wyrok Sądu Rejonowego w Olsztynie, w sprawie, którą wytoczył olsztyńskiej Agencji Nieruchomości Rolnych. Sąd pozew oddalił!

W sprawie… o stwierdzenie nieważności umowy, oddalam powództwo w całości…  zasądzam od powoda… tytułem zwrotu kosztów procesu…

– taki wyrok usłyszał dzisiaj w Sądzie Rejonowym Tadeusz Bednarczyk.

Główną przyczyną oddalenia powództwa było stwierdzenie, że powód nie ma interesu prawnego w podważaniu już zapadłych wyroków. Szczegółowe uzasadnienie wyroku, powód otrzyma na piśmie.

Tuż po wyjściu z budynku Sądu, poprosiłem o komentarz do wyroku Tadeusza Bednarczyka i Iwonę Możejko, która reprezentowała stowarzyszenie Niepokonani 2012. Całe wypowiedzi możecie obejrzeć na załączonym filmie.

jestem ofiarą wymiaru sprawiedliwościJestem ofiarą wymiaru sprawiedliwości. Zostałem wrobiony przez Agencję Nieruchomości Rolnych, która zawarła umowy jednoosobowo. Sąd takich pokrzywdzonych osób  jak ja, nie chroni. Będzie apelacja.

Jest to w moim przekonaniu robienie obywatelom krzywdy. Można powiedzieć wyraźnie, że jest to zmowa. Dziwne, że w naszym państwie takie umowy, i takie zdarzenia mogą funkcjonować w obrocie prawnym – Tadeusz  Bednarczyk.

Jesteśmy zbulwersowani orzeczeniem Sądu. Potwierdzają się słowa pana Bogusława Owoca, że nie żyjemy w demokratycznym państwie prawa, w cywilizowanym państwie, ale żyjemy w państwie zorganizowanej grupy przestępczej. Te orzeczenie przeczy wszystkim normom.

My jako stowarzyszenie Niepokonani 2012, uczestniczymy w tego typu rozprawach. To, co się dzieje w kraju przeraża. Młodzi ludzie powiedzieli: Polska nie jest państwem dla ludzi młodych. Polski już nie ma. Z Polski trzeba uciekać.

Jest grupa ludzi, która ma nadzieję, że nowe rządy, że coś się zmieni. Nie, nic się nie zmieni na lepsze, dla nas zwykłych obywateli. Kroją Polskę jak tort po kawałku. Wyjście z sytuacji jest. Trzeba pogonić partiokratów, twórców długu publicznegoIwona Możejko.

Jestem ofiarą wymiaru sprawiedliwości! Te słowa wypowiedział dzisiaj Tadeusz Bednarczyk. Niestety, tysiące osób w Polsce, może te słowa przypisać… sobie. Tak jak ja!

W sprawach gdzie prawda jest oczywista, i wyrok powinien być szybki, i po myśli wnoszącego pozew, nasz polski wymiar sprawiedliwości zachowuje się jak ślepiec, nieuchronnie zmierzający w stronę Mordoru, przyciągany tam prywatą, żądzą władzy i obojętnością na krzywdę ludzką.

 

 

4 myśli na temat “Jestem ofiarą wymiaru sprawiedliwości! Tadeusz Bednarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *