Komuniści wiecznie żywi! Kukiz’15 takich wspiera!

17 września 2015 r. –  76 rocznica sowieckiej agresji na Polskę.

Wielu z nas nie pamięta albo nie kojarzy tej skoordynowanej akcji Stalina i Hitlera z początkiem okupacji ziem polskich przez komunistów. Najpierw byli to komuniści ze wschodu, a później – przez blisko pół wieku – rodzimi komuniści.

Pewnym paradoksem jest, że de facto, nasi komuniści są u władzy do dzisiaj. Mało tego, nawet Paweł Kukiz, który chce rozwalić obecny pomagdalenkowy system, do pomocy dobrał sobie Janusza Sanockiego, który był członkiem PZPR.

Jak przejrzeć życiorysy kandydatów na posłów z Ruchu Kukiza, to takich zaangażowanych partyjniaków znalazłoby się wielu! A miało ich nie być. Miało nie być żadnych układów z partiami  😉

Gdy prawdziwi woJOWnicy wytknęli Januszowi Sanockiemu jego komunistyczne korzenie, on sam przeszedł do ataku i 3.000 zwolenników idei Pawła Kukiza nazwał egoistami, z chorymi ambicjami, którym brak rozumu. A tych co śmieją z nim polemizować, nazywa kanaliami i agentami.

Mam nadzieję, że taki woJOWnik otrzyma głosy tylko od rodziny i swoich pobratymców, którzy sierp i młot nadal mają za przewodnie symbole. Komuniści wiecznie żywi? Dla mnie… paranoja!

Mnie nie będzie, ale w imieniu organizatorów zapraszam wszystkich mieszkańców Olsztyna na obchody 76 rocznicy agresji sowieckiej i początku komunistycznej okupacji Polski. Uroczystości odbędą się 20 września 2015 r. w Olsztynie.

13.00 – Msza św. w kościele pw. Bł. Franciszki Siedliskiej w intencji obrońców Ojczyzny

14.00 – Uroczystość przy skwerze im. gen. A. E. Fieldorfa „Nila”

14.30 – Odczyt pt. „Agresja sowiecka na Polskę w 1939 roku jako część polityki rosyjskiej wobec polskiego państwa.” prof. Selima Chazbijewicza – sala przy parafii bł. Franciszki Siedliskiej.

2 myśli na temat “Komuniści wiecznie żywi! Kukiz’15 takich wspiera!

 • 21 września 2015 o 21:28
  Permalink

  17 września Armia Czerwona nie wkraczała do Polski, w celu ochrony ludności ukraińskiej i białoruskiej. Atakowała Polskę w celu zagarnięcia jej terytorium i eksterminacji jej elit społecznych, by zabić ideę niepodległego bytu państwa polskiego Skutecznie to robiła przez długie lata Dość Razem możemy to zmienić Do pracy rodacy wybory tuż tuż pozdrawiam

  Odpowiedz
  • 28 września 2015 o 10:12
   Permalink

   Dziękuję! Popieram w 100 % 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *