Komuniści wiecznie żywi! Kukiz’15 takich wspiera!

17 września 2015 r. —  76 rocznica sowieckiej agresji na Polskę.

Wielu z nas nie pamię­ta albo nie kojarzy tej sko­or­dynowanej akcji Stali­na i Hitlera z początkiem oku­pacji ziem pol­s­kich przez komu­nistów. Najpierw byli to komu­niś­ci ze wschodu, a później — przez blisko pół wieku — rodz­i­mi komu­niś­ci.

Pewnym paradok­sem jest, że de fac­to, nasi komu­niś­ci są u władzy do dzisi­aj. Mało tego, nawet Paweł Kuk­iz, który chce rozwal­ić obec­ny pomag­dalenkowy sys­tem, do pomo­cy dobrał sobie Janusza Sanock­iego, który był członkiem PZPR.

Jak prze­jrzeć życio­rysy kandy­datów na posłów z Ruchu Kuk­iza, to takich zaan­gażowanych par­tyj­ni­aków znalazło­by się wielu! A miało ich nie być. Miało nie być żad­nych układów z par­ti­a­mi  😉

Gdy prawdzi­wi woJOWn­i­cy wytknęli Janus­zowi Sanock­iemu jego komu­nisty­czne korze­nie, on sam przeszedł do ataku i 3.000 zwolen­ników idei Pawła Kuk­iza nazwał ego­is­ta­mi, z chory­mi ambic­ja­mi, którym brak rozu­mu. A tych co śmieją z nim polem­i­zować, nazy­wa kana­lia­mi i agen­ta­mi.

Mam nadzieję, że taki woJOWn­ik otrzy­ma głosy tylko od rodziny i swoich pobratym­ców, którzy sierp i młot nadal mają za prze­wod­nie sym­bole. Komu­niś­ci wiecznie żywi? Dla mnie… para­no­ja!

Mnie nie będzie, ale w imieniu organizatorów zapraszam wszystkich mieszkańców Olsztyna na obchody 76 rocznicy agresji sowieckiej i początku komunistycznej okupacji Polski. Uroczystości odbędą się 20 września 2015 r. w Olsztynie.

13.00 – Msza św. w koś­ciele pw. Bł. Fran­cisz­ki Siedliskiej w intencji obrońców Ojczyzny

14.00 – Uroczys­tość przy skw­erze im. gen. A. E. Fiel­dor­fa „Nila”

14.30 – Odczyt pt. „Agres­ja sowiec­ka na Pol­skę w 1939 roku jako część poli­ty­ki rosyjskiej wobec pol­skiego państ­wa.” prof. Seli­ma Chazbi­jew­icza – sala przy parafii bł. Fran­cisz­ki Siedliskiej.

2 myśli na temat “Komuniści wiecznie żywi! Kukiz’15 takich wspiera!

 • 21 września 2015 o 21:28
  Permalink

  17 wrześ­nia Armia Czer­wona nie wkracza­ła do Pol­s­ki, w celu ochrony lud­noś­ci ukraińskiej i białoruskiej. Atakowała Pol­skę w celu zagar­nię­cia jej tery­to­ri­um i ekster­mi­nacji jej elit społecznych, by zabić ideę niepodległego bytu państ­wa pol­skiego Skutecznie to robiła przez długie lata Dość Razem może­my to zmienić Do pra­cy roda­cy wybo­ry tuż tuż poz­draw­iam

  Odpowiedz
  • 28 września 2015 o 10:12
   Permalink

   Dzięku­ję! Popier­am w 100 % 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *