Robert Biedroń: Robisz super piar dla Olsztyna!

Koszulkę Kocham Olsztyn zaprojektowałem już blisko 3 lata temu. Od początku pracy przy tym projekcie, moim zamiarem była promocja miasta, w którym mieszkam, wraz z propagowaniem blogu Ku Prawdzie

Wielokrot­nie idąc ubrany w tę koszulkę — nie tylko po Olsz­tynie — byłem zaczepi­any i pytany: skąd ją mam i gdzie ją moż­na zakupić?

W ten sposób kil­ka sztuk trafiło w Wasze ręce. Obec­nie może ją nabyć każdy, kto zechce mnie wspomóc. Szczegóły na stron­ie Wspo­może­cie?

Spon­tan­iczne uznanie dla mojego pro­jek­tu koszul­ki wyraz­ił Robert Biedroń. W roz­mowach kulu­arowych, po spotka­niu z czytel­nika­mi jego książ­ki Pod prąd mówił, że on robi dobry i prawdzi­wy piar Olsz­tynowi, nie tylko w książce.

Bez chwili waha­nia powiedzi­ałem: dzięku­ję w imie­niu Olsz­ty­na! Ponieważ, co by nie mówić, jestem Olsz­tyn 😉

Wtedy Robert Biedroń spo­jrzał na mnie, i na widok koszul­ki powiedzi­ał:

oooo… robisz super piar!

Poniżej zamieszczam filmik z całej tej sytu­acji, wraz z zapisem mojej pra­cy jako blogera, który chci­ał zadać bohaterowi spotka­nia, swo­je fir­mowe pytanie: jaka jest Two­ja praw­da?

Jak już mogliś­cie się przekon­ać, Robert Biedroń jest człowiekiem otwartym i przy­jaznym innym, dlat­ego nie spotkała mnie i w jego przy­pad­ku… odmowa.

Dziękuję!

Po spotkaniu i rozmowie z Robertem Biedroniem, mogę teraz wszem i wobec głosić, że super piar dla Olsztyna robi prezydent Słupska, i … Ku Prawdzie. Przez minione dwa lata, tego nie zauważyły, ani władze miasta, ani lokalne media. W ich oczach super piar dla Olsztyna — w Polsce — robią takie osoby jak: Czesław Jerzy Małkowski, czy Adam Kall. De gustibus non est disputandum 😆

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *