Szanuję Twojego bloga i Twoją walkę o prawdę!

Przełom roku skłania do refleksji. Mnie do tego wpisu skłoniła przede wszystkim wiadomość, którą niedawno otrzymałem telefonicznie.

Hejka Stasiu. Szanuję Twojego bloga i Twoją walkę o prawdę ale powinieneś poszukać lepszej satysfakcjonującej pracy, gdzie pracodawca sam w Tobie zobaczy, co widziała cała Komenda oprócz Panów Komendantów. Ja tak zrobiłem. Teraz śpię spokojnie, mam własną firmę, robię to co lubię i przynajmniej jestem doceniany finansowo, a nie jak w Komendzie Wojewódzkiej Policji. Przemyśl to, w Komendzie jak nie masz munduru to jesteś nikim. Pozdrawiam.

Tak się złożyło, że niedawno wymieniałem telefon i nie przeniosłem do nowego telefonu starych kontaktów. Odczytując powyższą wiadomość zupełnie nie kojarzyłem, kto ją napisał. Z czasu pracy w KWP w Olsztynie znam co najmniej kilka osób, które już tam nie pracują i są „na swoim”. Podziękowałem nadawcy za tak… miłą wiadomość. Po krótkiej wymianie sms-ów już wiedziałem, kto – jako następny – ponad strach przed mackami Adama Kall, przedłożył wsparcie kolegi, który walczy o prawdę. Oczywiście powyższą wiadomość upubliczniam za zgodą nadawcy!

Co do rady zawartej w wiadomości… moje poszukiwania jakiejkolwiek pracy spełzają na niczym. Dlaczego? Niestety w Olsztynie nie ma pracodawcy, który chciałby mieć u siebie wykształconego, doświadczonego i uczciwego pracownika. Tak jak powiedział to radca prawny z KWP – żeby była jasność, nie Jarosław Sztachański 😆

Stachu masz 100% racji, ale Komendant nie chce mieć u siebie pracownika, który przedkłada prawo nad lojalność!

I tak się dzieje w całym kraju! W urzędach i w polityce. Liczy się lojalność w stosunku do Prezesa, Ministra, Przewodniczącego, Dyrektora czy Komendanta. Prawo jest przestrzegane do momentu, gdy jest zgodne z prywatnym – republikańskim – interesem!

Jeżeli coś nie jest tak, to natychmiast wprowadza się nową ustawę, lub nie przejmując się konsekwencjami, łamie się obowiązujące prawo. Tak robiła Platforma Obywatelska i tak niestety robi Prawo i Sprawiedliwość, która na sztandarach wyborczych miała wypisaną UCZCIWOŚĆ, co miało ją odróżniać od poprzedników. I co? Jeszcze wierzycie, że to dobra zmiana?

Takim „uczciwym” politykiem jest niestety też Paweł Kukiz, który mówił prawdę i postępował zgodnie z tym co obiecał, do czasu ustalania „jedynek”. Zrobił w balona 3000 uczciwych woJOWników, a wlazł w tyłek wielu zawodowym politykom 😉

Szanuję Twojego bloga i Twoją walkę o prawdę! Dziękuję koledze za takie wspaniałe wsparcie, które dodaje mi wiary i sił, w walce o żywot człowieka uczciwego. Rok 2017 będzie moim czwartym rokiem boju z zamordyzmem, prywatą i republiką kolesiów w Policji, która – o ironio – ma stać na straży prawa i bezpieczeństwa obywateli RP. Sobie i Wam wszystkim życzę: DO SIEGO ROKU 2018!

andrzej-groth
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Ku Prawdzie dokumentuje czas 😆
anna-stanulewicz
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Trzymam za słowo! 😆
robert-andrzejewski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Każdy to co widzi… odbiera na swój sposób i dobrze, że można to głosić jako swoją PRAWDĘ 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *