Nie byłem szkoleniowcem brytyjskiej policji! Rafał Brzeski

20 października 2017 r. – tym razem na zaproszenie Stowarzyszenia Endecja, z odczytem zatytułowanym Fundamenty niemieckiego „cudu” gospodarczego, pojawił się w Olsztynie dr Rafał Brzeski. W 2015 i 2016 roku rejestrowałem spotkania Rafała Brzeskiego z mieszkańcami Olsztyna, które organizowały KoLiber i środowisko narodowe.

W zasadzie dr Rafała Brzeskiego mieszkańcom Olsztyna przedstawiać nie trzeba. Ci z nas – aktywni mieszkańcy Olsztyna – którzy potrafią ruszyć d… z fotela – nie tylko w swoim interesie, doskonale wiedzą kim jest Rafał Brzeski.

Pełniąc rolę gospodarza Marek Pacholec ze Stowarzyszenia Endecja, przygotował słowo wstępne, które miało na celu przywitanie Rafała Brzeskiego i przedstawienie notki biograficznej gościa.

Było bezproblemowo do momentu, gdy Marek Pacholec stwierdził, że Rafał Brzeski to szkoleniowiec policji brytyjskiej. Takie stwierdzenie spotkało się z natychmiastową reakcją gościa.

Nie! To już przesada!  Od razu muszę zaprotestować. Dementuję to w Internecie. Kiedy byłem doktorantem na Uniwersytecie …

I dalej dr Rafał Brzeski opowiedział o okolicznościach, które sprawiły, że w mediach pojawiły się informacje o jego powiązaniu z brytyjską policją i Scotland Yardem. Rafał Brzeski stanowczo stwierdził, że nigdy nie szkolił brytyjskiej policji. Jednak ma świadomość, że z faktem wykreowanym przez portale społecznościowe… nie sposób wygrać! To już przesada! 😉  Ten początek spotkania z Rafałem Brzeskim, zamieszczam w cyklu: jaka jest Twoja prawda? Rafał Brzeski mówi jaka jest prawda o… jego życiorysie. CDN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *