czwartek, 5 października, 2023
InformacjePolitykaŻycie Olsztyna

100 kandydatów zgłoszonych!

Wszystkich Państwa co dostarczyli do mnie zgłoszenia na członka obwodowych komisji wyborczych z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Patriotyzm Solidarność informuję, że dzisiaj po kilku dniach intensywnej i nie pozbawionej emocji pracy, zgłosiłem w Urzędzie Miasta 100 kandydatów, czyli tylu ile mogłem.

Ponadto zgłosiłem kandydatów w PurdzieBarczewie i Dywitach. Więcej nie dałbym rady, choćby ze względów czasowych. Wiem, że to dla Was żadne tłumaczenie, ale muszę sam siebie pochwalić, iż wykonałem biurokratyczną pracę, którą w partyjnych komitetach wykonują sztaby wyborcze przez kilka dni. Dziękuję także kilku osobom (wiedzą o kogo chodzi) za pomoc w rekrutacji kandydatów, i w dzisiejszej mojej jeździe po gminach.

Zainteresowanych informuję o dalszych losach Waszych zgłoszeń. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu (w Purdzie już wiem, że w poniedziałek) odbędą się losowania wymaganej ilości członków obwodowych komisji, spośród kandydatów zgłoszonych przez wszystkie uprawnione komitety. Ustawowo komisje wyborcze mają czas do 26 października na powołanie okręgowych komisji wyborczych.

Informuję wszystkich, co dostarczyli do mnie na czas swoje pisemne zgłoszenia, a było ich blisko 140, że spośród Was wybrałem 100 osób stosując moim zdaniem jak najbardziej uczciwe kryteria, które miałem prawo zastosować.

100 zgłoszeń zaniosłem do UM w Olsztynie, a pozostałe komisyjnie (ja i BÓG) zniszczyłem. Także, jak widzicie, odwołań od mojej decyzji nie może być 🙂 Pisz na Berdyczów!

O ostatecznych wynikach naboru poinformuję Państwa tuż po losowaniu. Oczywiście będą to maile na podane mi adresy. Życzę szczęścia w losowaniu i obym musiał po losowaniu wysłać 100 pozytywnych wiadomości 🙂

O pechu nie będę informować! No i tych z Państwa, którzy poczuli się urażeni „wymogiem” polubienia mojego profilu na Facebooku informuję, że już możecie mnie „ODLUBIĆ” bez żadnych konsekwencji. Pozdrawiam wszystkich! Zwolenników, których przybyło i przeciwników, których kupa też z pewnością wzrosła – oczywiście tych skrytych!

Ponadto krytyków mojej postawy informuję, że wcale nie musiałem zgłaszać całej 100 kandydatów. Gdybym miał na względzie tylko własną promocję, to do tego wystarczyłyby Wasze zgłoszenia i informacja zwrotna, że oczywiście uwzględnię Państwa zgłoszenie. No cóż kolejne tłumaczenie, że ja nie myślę tylko o sobie. Wypisz wymaluj sytuacja z poinformowaniem społeczeństwa o polityce kadrowej w policji, i luksusowych zakupach sprzętu.

6 komentarzy do “100 kandydatów zgłoszonych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *