Antysemita i komunista broniony przez nadzwyczajną kastę!

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach uznał, że antysemita i komunista może być upamiętniony nazwą placu w centrum Katowic!

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach – przy zdaniu odrębnym SWSA i członka KRS Teresy Kurcyusz-Furmanik – uznał, że antysemita i komunista Wilhelm Szewczyk, może być uhonorowany nazwą placu w centrum Katowic.

Uchylił zatem zarządzenie wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka o nadaniu pl. Wilhelma Szewczyka nazwy pl. Marii i Lecha Kaczyńskich!

Dwóch sędziów WSA w Gliwicach – miłośników nadzwyczajnej kasty przeprowadziło polemikę z ustaleniami historyków IPN, faktami historycznymi i działa jawnie wbrew zapisowi o zakazie promowania ustroju totalitarnego!

Okazało się, że brak dekomunizacji spowodował wyrządzenie istotnej krzywdy Państwu Polskiemu przez dwoje z trojga orzekających w sprawie sędziów WSA.

Nadzwyczajna kasta orzekła w imieniu Państwa Polskiego o dopuszczeniu upamiętnienia antysemity i komunisty!

O to zabiegali katowiccy radni PO i RAŚ oraz towarzyszenie „BoMiasto”.

W takim stanie rzeczy:

Domagamy się natychmiastowego uchylenia orzeczenia WSA w Gliwicach przez Naczelny Sąd Administracyjny!

Domagamy się pociągnięcia do odpowiedzialności dyscyplinarnej tych sędziów z WSA w Gliwicach, a także w Gdańsku i Olsztynie, którzy nie stosują się do zapisów o dekomunizacji przestrzeni publicznej, i promują osoby czynnie zaangażowane w systemie państwa totalitarnego, lub członków i całych totalitarnych oraz agenturalnych formacji, np. „Dąbrowszczaków”!

Adam Słomka

TOP NADZWYCZAJNEJ KASTY OLSZTYŃSKICH SĘDZIÓW
1001 votes · 1001 answers

 

 

6 thoughts on “Antysemita i komunista broniony przez nadzwyczajną kastę!

 • 24 maja 2018 o 16:01
  Permalink

  Co z tego, właśnie my obywatele gówno mamy do powiedzenia i nawet prawda obiektywna tego nie zmieni. Tylko dla tego że za panowania Kaczyńskiego, Macierewicza, Błaszczaka, a w szczególności małego księcia Ziobro w sądach są teraz sędziowie komuniści ( z nadania lub/i z deklaracji lojalności jedynej partii prawej suwerennej i poddanej nie narodowi polskiemu, a Federacji Rosyjskiej i Putinowi ) w policji szeregi zastępów UB, a w prokuraturze KC PZP PiS + Moja prawda jest prosta tak tęskniło wielu do PRLu i go wyśniło w realu. Na marginesie co mnie obchodzą Katowice . Nikt mi nie wmówi, że Kaczyński i wszystkie partyie przywiazane do owego tworu są pro Polskie to jedna wielka sciema. Są pro SOWIECKIE.

  Odpowiedz
  • 24 maja 2018 o 16:51
   Permalink

   Dziękuję! „Co mnie obchodzą Katowice” – taka postawa skrzywdzonych przez nadzwyczajną kastę sprawia, że każdy walczy samotnie i… ginie! W kupie raźniej 😉

   Odpowiedz
 • 24 maja 2018 o 19:05
  Permalink

  Stanisławie ja mam tu dylematy i wciąż żywy PRL. Bardziej toksyczny nie będzie zatem co mnie obchodzi coś, co mnie bezpośrednio nie dotyczy. Czy katowiczanie przyjadą do Olsztyna pomagać tubylcom? zapewne NIE, nawet więcej, na pewno nie. Odpowiadać na wyrwane z kontekstu słowa to frajda i lenistwo. 😉

  Odpowiedz
  • 24 maja 2018 o 19:37
   Permalink

   Dziękuję! Takie moje… redaktorskie prawo 😉

   Odpowiedz
 • 23 lipca 2018 o 17:59
  Permalink

  W kupie fakt raźniej, ale czy nie ma specyficznego smrodku?

  Odpowiedz
  • 23 lipca 2018 o 18:23
   Permalink

   Dziękuję! Ci co tworzą… kupę… smrodu nie czują 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *