czwartek, 25 lipca, 2024
InformacjeScrabbleSport

Blanki w Szranki Ostróda 2014 – Ku Prawdzie zaprasza!

W imieniu własnym – bez formalnej zgody organizatorów – serdecznie zapraszam wszystkich moich czytelników grywających w scrabble na XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej “Blanki w Szranki”

Mistrzostwa zostaną rozegrane w najbliższy weekend: 5 – 6 lipca, na Sali Reprezentacyjnej Ostródzkiego Zamku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły dotyczące rozgrywek i zapisy pod adresem: Polska Federacja Scrabble.

Polecam ten turniej szczególnie mieszkańcom Olsztyna i okolic.

Już bliżej rozgrywanego turnieju nie macie! To świetne miejsce na debiut w takich rozgrywkach, co potwierdza moja historia.

W Ostródzie w 2004 roku debiutowałem i zdobyłem nagrodę (słuchawki) i pamiątkową statuetkę dla najlepszego debiutanta – foto w załączeniu.

Na 12 partii wygrałem 7 i w końcowej klasyfikacji byłem 42 na 133 startujących.

Blanki w Szranki Ostróda 2014 tuż, tuż 😉 Refleksja: kurczaki, jak ten czas szybko leci – to już mija 10 lat jak włóczę się po scrabblowych turniejach. Do zobaczenia w ostródzkich szrankach!

6 komentarzy do “Blanki w Szranki Ostróda 2014 – Ku Prawdzie zaprasza!

 • Właściwie to robię wszystko zgodnie z zamieszczoną instrukcją a mimo to ciągle mam braki. Pomyślę nad cięciami jeszcze raz. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Cięcia to niezbyt skuteczna metoda 🙂 Polecam raczej systematyczność. Po troszku… wszystkiego 🙂

   Odpowiedz
 • Stasiu trochę nie na temat ale skąd Ty na to wszystko bierzesz czas? Ja mam mniej zainteresowań a mimo to ciągle mi go brakuje. Nigdy nie uznawałem zabijania czasu grą w karty czy oglądaniem mało wartościowych filmów a ciągle ma w tej materii poważny deficyt. Wydawało mi się, że jestem poukładany ale widzę, że muszę zrewidować swoją ” politykę czasową”

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Sam nie wiem jak to mi wychodzi 🙂 Tobie udostępniłem poradę na facebooku… Polecam 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *