czwartek, 25 lipca, 2024
PolicjaRozmowy o OjczyźnieWojsko

CZŁOWIEK MUSI BYĆ SILNY BY WALCZYĆ Z SYSTEMEM!

10 marca 2019 roku w artykule Porucznik Krzysztof Cilulko – Zły porucznik?, przedstawiłem historię żołnierza, który walczy z patologią w wojsku. Bratnia dusza 😉 Ja już od ponad 5 lat walczę z patologią w policji i instytucjach pokrewnych.

Tuż przed dzisiejszym świętem, Krzysztof Cilulko przesłał mi wiadomość o… buncie podchorążych w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu!

Dla mnie pocieszające jest to, że w wojsku znajduje się coraz więcej odważnych żołnierzy, którzy za przykładem porucznika Krzysztofa Cilulko… biorą sprawy w swoje ręce!

Szeregowi funkcjonariusze policji i pracownicy cywilni policji to barany prowadzone na rzeź, przez takich związkowców jak: Sławomir Koniuszy czy Michał Borkowski.

Afery w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu są jeszcze… tuszowane, ale mam nadzieję, że i tam przeleje się miarka, i pospadają głowy dobrej zmiany, tak jak to się stało z marszałkiem sejmu.

Ja obecnie toczę bój z Piotrem Machulem, prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Mrągowie, o uznanie zeznań Jacka Stankiewicza za przestępstwo.

Prokurator już dobrej zmiany Piotr Machul to wypisz wymaluj prokurator Kamil Słodowski z Układu zamkniętego, filmu, który powinien obejrzeć każdy, kto wierzy w sprawiedliwość w państwie rządzonym przez Prawo i Sprawiedliwość.

Moja walka trwa i trwać będzie… do śmierci 😉

Gdy 4 sierpnia 2019 roku w ramach cyklu: To se ne vrati przypomniałem swój sukces z 2015 roku w walce z żołnierzem-kretynem w mundurze policjanta: Cud nad Łyną, Krzysztof Cilulko napisał komentarz, który przedstawiam poniżej:

Stasiu, zaważyło tu Twoje długotrwałe i niestrudzone nagłaśnianie tej sprawy.

W niezawisłość naszych sądów i odwagę pojedynczych sędziów to jakoś nie chce mi się wierzyć.

Bo niby skąd tacy mieliby się brać i jak się uchować w tak patologicznym środowisku, gdzie starannie dobiera się ludzi pod kątem ślepego posłuszeństwa dla systemu? 

Myślę więc, że w końcu ich niewidoczne dla nas konsorcjum mafijne zebrało się i stwierdzili, że dłużej już tak publicznie przeginać i ośmieszać się nie mogą, bo już zbyt duża publika obserwuje temat.

Jakieś więc pozory muszą zachowywać. Tym bardziej, że to był sąd karny ale cywilny. Gdyby to był sąd wojskowy a nie cywilny, to pewnie miałbyś większy problem.

Mafia wojskowa ma wylane totalnie na wszystko!

WSI zarządza naszym państwem jak im się podoba (ma tysiące seksotów w sądach i administracji) – nie licząc się z niczym. 

Ja – jak wiesz – mam do czynienia z mafią i sądem wojskowym i dlatego uważam, że Twoja sytuacja było mimo wszystko ciut łatwiejsza niż moja obecna.

Jednak mimo wszystko wierzę w skuteczność tej samej metody, którą Ty stosowałeś przez kilka lat, czyli – nagłaśniania i jeszcze raz nagłaśnianie dziejącej się patologii! Gdzie tylko się da. 

Jeśli o mojej skandalicznej sprawie (i ich mafijnych zamiarach ucieszenia mnie jak rzekomego przestępcy czy za pomocą KK) dowie się dostatecznie duża publiczność, to nawet WSI będzie musiało odpuścić sobie swoją dalszą kompromitację. 

Jak na razie oni ciągle liczą na załatwienie mnie we wrocławskim sądzie garnizonowym – cichutko i bez rozgłosu.

Jednak dzięki moim staraniom (no i dzięki też Twojej pomocy) mają na to coraz mniejsze szanse.

Jeszcze trochę nagłaśniania mojej sprawy i uważam, że ich konsorcjum mafijne też będzie musiało się wycofać z dalszej kompromitacji swoich marionetek. 

Bez względu na prawdziwą genezę Twojego sukcesu – mimo wszystko dopiąłeś swego, tak więc gratuluję! 🙂 … konsekwentnej i wytrwałej taktyki. 

Bo żadna sprawiedliwość i uczciwość i tak nie wchodziła tu w grę… od samego początku.

Gdyby one w Polsce coś znaczyły, to takie sprawy jak Twoja czy moja, w ogóle by się nie zaczynały. 

A jednak zaczynają się i potem człowiek musi być naprawdę silny by walczyć z systemem!

Nieznana nam większość takich jak my dwaj, po prostu cicho poległa w boju i nikt o nich nic nie wie, bo nigdy się o nich znikąd nie dowiedzieliśmy.

Ku Prawdzie:

Człowiek musi być naprawdę silny! Dzisiaj mamy Święto Wojska Polskiego. Żołnierzom składam życzenia: bądźcie odważni, także w walce z patogią, która promuje karierowiczów, a niszczy ludzi prawych i sprawiedliwych 😉

PS – 2024

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *