czwartek, 25 lipca, 2024
InformacjePolityka

Batman zrobi porządek w kgp city?!

Dzisiaj został odwołany Komendant Główny Policji Krzysztof Gajewski.

Żadne zaskoczenie, a jak najbardziej spodziewane zdarzenie, po przejęciu władzy przez PiS w MSWiA.

Już pojawiły się niesprawdzone informacje, co do następcy Gajowego. Jestem pewien, że warszawskiej republice kolesiów – tej hydrze, co swoimi mackami rozprowadzała smród na cały kraj – zostanie ucięty łeb!

Szkopuł tylko w tym, że mitologicznej hydrze, w miejsce uciętego jednego łba, szybko odrastały 2 lub 3 nowe. Z takim problemem może poradzić tylko superbohater.

Prawdopodobnie już takiego nadczłowieka znaleziono. Jak wynika z przecieków – jutro – na nowego Komendanta Głównego Policji zostanie powołany Batman!

PiS w błyskawicznym tempie sprowadziło teczki personalne wszystkich superbohaterów z Hollywood. Mariusz Błaszczak i Jarosław Zieliński przeprowadzili casting.

Tarzan przepadł już na starcie. Do hydry nie ma co podchodzić bez zbroi, a ten miał tylko przepaskę na biodrach. Zorro niczym nasz Wołodyjowski… z szabelką na koniku, do potwora… śmiech na sali.

Spider-Man miał duże szanse, ale gdy prowadzący casting dowiedzieli się, że są wątpliwości co do jego gender, że może mieć coś wspólnego z super złoczyńcami… woleli nie ryzykować.

Podobnie rzecz się miała z Supermanem… kosmita, co to się nikogo nie słucha, i może za jakiś czas zacząć obcinać głowy własnej hydrze. Nad Batmanem dyskusja była krótka.

Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy. Wszystko co zdobył zawdzięcza swojemu wysiłkowi. Trening czyni mistrza. Pot wylany na salach gimnastycznych i wykładowych dał efekt. Trochę gadżetów i umiejętność logicznego myślenia – niczym u Sherlocka Holmesa – sprawiła, że Batman jest super detektywem… znaczy, swój chłop. No i Warszawa przypomina coraz bardziej Gotham City!

Jutro się przekonamy, czy moje domysły się sprawdziły. Przyznaje szczerze, że do dzisiaj obstawiałem na kogoś bez uniformu. A znając życiorys J. Zielińskiego, to nie zdziwiłbym się, żeby do walki z warszawską hydrą zwerbował… śledzika.

Dla mnie pozostaje zagadka: czy jeszcze w tym roku, olsztyńska macka warszawskiej hydry zostanie odrąbana? Czy Batman zrobi porządek nie tylko w Warsaw City, ale także na prowincji? Mam nadzieję, że TAK! I święta będą mi znów pachniały choinką, a nie… kałem.

Kto ciekawy, to może obejrzeć trailer Batmana z 2012 roku. Jak Boga kocham… już wtedy w Hollywood wiedziano, że “PiS Time” nadejdzie i hero – Batman – przyjdzie nam z pomocą!  To słychać w 35 – 38 sekundzie tego trailera! 😉 Powaga!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *