Depopulacja Polski trwa w najlepsze! Jerzy Jaśkowski

O tym, że przyrost naturalny w Polsce spada drastycznie, po raz pierwszy pisałem w roku 1980. Już w 1972/3 brałem udział w badaniach, które miały uzasadnić dokonywanie aborcji na życzenie. Wyniki były jednoznaczne: wprowadzenie mordowania dzieci na życzenie, spowoduje zmniejszenie liczby ludności.

Dokonywanie mordowania dziecka na życzenie, czyli aborcja,  jest neologizmem wprowadzonym do obrotu przez eunuchów intelektualnych, a mającym za zadanie uzasadnić depopulację wybranego narodu lub grup społecznych.

Depopulacja może się odbywać za pośrednictwem szczepionek o czym mówi otwarcie B. Gates i jego Fundacja, lub dyskretnie, tak obniżając wynagrodzenie w rodzinie, aby koszty życia przewyższały pensje.

Dzietność  kobiet w Polsce spadła do ok. 1.2 – czyli praktycznie za trzy pokolenia nie będzie Polaków.

Liczba plemników u mężczyzn spadła do poziomu 50 milionów w jednym ejakulacie, czyli do wielkości uznawanej w latach 70 – 80 ubiegłego wieku, za wartość określającą bezpłodność.

A co robi rząd warszawski?

Rząd warszawski, zaraz po ustawce służb specjalnych, zwanej Okrągłym Stołem,  zezwolił na wprowadzenie na rynek preparatu randap czyli glifost.

Glifosat, działając na kobiety w wieku rozrodczym, czyli nawet przed zajściem w ciążę,  powoduje zmiany poziomu testosteronu i wpływa na morfologię jąder. Badania wykazały, że nawet tak małe ilości jak 500 cząstek na miliard, może zakłócić funkcje endokrynne.

Rząd warszawski dopuścił także do handlu w Polsce szczepionką Gardasil – firmy Merck,  pod pretekstem walki z rakiem szyjki macicy.

Ciekawe jest to, że dr Harper badająca związek szczepionki z rakiem, już w 2007 roku powiedziała, że nigdy nie był badany związek raka ze szczepionką!

Wiadomo natomiast, na podstawie prac wykonanych w Izraelu, że szczepionka ta, powoduje wystąpienie menopauzy już u 16 letnich dziewczynek.

Depopulacja na całego. Baby nie będą rodziły, mogą się tylko bzykać!

Gwóźdź do trumny szczepionki Gardasil, wbił Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA orzeczeniem, że:

szczepionka Gardasil powoduje problemy autoimmunologiczne, które powodują nagłe osłabienie  lub śmierć.

Wszystko dotyczyło nagłego zgonu 21 letniej kobiety Christin Richell Tarsell, która zmarła  na skutek zaburzeń pracy serca,  po szczepieniu otrzymanym kilka dni wcześniej.

Zawartość aluminium w szczepionkach przeciw HPV jest wielokrotnie większa aniżeli wielkości dopuszczalne wg normy FDA

W amerykańskiej bazie powikłań poszczepiennych, znajduje się lista 271 kobiet, zmarłych po tej szczepionce i ponad 57 520 doniesień o ciężkich powikłaniach.

Gdyby taka rzeź wystąpiła po strzelaninie, to ogłoszono by stan wojenny itd. Proszę sobie wyobrazić strzelaninę, w której zostaje  ciężko rannych ponad 57 000 ludzi.

Toż to byłaby wojna jak w Kosowie, czy na Ukrainie.

A tutaj legalnie, w majestacie prawa, przecież CDC dopuściło to do obrotu, a rząd warszawski, poprzez Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadził na rynek w Polsce i….. całkowita cisza.

Mało tego! Cały czas zachęca się poprzez trolli intelektualnych z Sanepidów, do zakupu tej szczepionki i masowego szczepienia dzieci w szkołach.

To nieważne, że dziewczynki nie otrzymują żadnych dokumentów o szczepieniu. Nie dostają numeru serii szczepionki, składu chemicznego itd.

Przed szczepieniem nie są badane, a wiadomo, że przy niskim poziomie żelaza i słabej morfologii, nie wolno wykonywać tego szczepienia

Innymi słowy, dziewczynka powinna najpierw wykonać badania laboratoryjne w rodzaju: morfologia, żelazo, białko CRP. 25 OHD, a dopiero potem można by, gdyby rodzicie wyrazili zgodę, a wyniki badań laboratoryjnych pozwalały,  przeprowadzić szczepienie.

W Polsce robi się to po uważaniu szkoły, bez wykonania badań, czyli generalnie chodzi o depopulację, czyli zmniejszenie płodności kobiet. Chłopaków już załatwiono.

W 2009 roku, w prowincji Andhra Prades, znany depopulacjonista B. Gates, przyczynił się do szczepienia tą szczepionką 16000 dziewczynek, w wieku 9-15 lat

Był to typowy eksperyment, ponieważ wcześniejsze prace dopuszczały do szczepienia tylko dziewczynki ok. 16 roku życia.

Oczywiście nikomu nic nie powiedziano o tym eksperymencie. Dziewczynkom powiedziano, że to dla ich dobrego samopoczucia.

Sprawa wyszła na jaw, kiedy 5 dziewczynek zmarło.

Podobnie zanotowano 4 zgony wśród 14 000 dziewczynek, zaszczepionych w innym stanie – Gujarat, szczepionką Cervaric, firmy GSK.

Ok. 120 dziewczynek leczono z powodu napadów padaczkowych, ciężkich skurczów żołądka. Inne dziewczynki po Gardasilu doświadczyły bezpłodności.

Sąd Najwyższy w Indii prowadzi szeroko zakrojone dochodzenie w stosunku do Fundacji B. Gatesa.

Podobne objawy powikłań wystąpiły u młodych dziewcząt szczepionych w Kolumbii, po szczepionce przeciwko HPV

Niepiśmiennych rodziców trzymano w niewiedzy o prawdziwym celu szczepień. „większość spośród nich podpisywała zgodę odciskiem kciuka”. W Polsce nawet tego nie przestrzega się.

Szczepienia prowadziła organizacja PATH, finansowana przez B. Gatesa. Ta sama organizacja PATH przeprowadza badania o skuteczności szczepionki przeciwko rotawirusom i penumokokom w Afryce i Azji.

Rząd warszawski dopuścił te szczepionki do stosowania w Polsce!

Badania przeprowadzone w Japonii na skutek poważnych powikłań zostały zabronione. Te powikłania to zapalenie mózgu, ślepota, paraliż, zapalenia trzustki, utrata pamięci czy zgony.

Na początku tego roku, chińska grupa Medwatcher, oskarżyła Merck produkującego Gardasil, po tym, jak były pracownik Merck nazwał szczepionkę Gardasil „największym skandalem medycznym wszech czasów”.

Gardasil jest bezużyteczny i kosztuje fortunę

Japonia zakazała stosowania szczepionki MMR po tym, jak po zaszczepieniu 1.8 milona dzieci wystąpiła rekordowa liczba niewirusowego zapalenia opon mózgowych i innych powikłań.

Powikłania te to:

autyzm, zgony, uszkodzenie słuchu, ślepota, paraliż.

Japonia, to ponad 100 milionów ludzi, a Polska to ok. 30 milionów. Tak więc, aby otrzymać te same zyski, trzeba wszystkich zaszczepić i to najlepiej kilkakrotnie.

Alfiego Evansa zamordowano po szczepionkach Infanterix IPV Hib Prevenar 13, Bexsero, Rotarix. Urzędnik podał mu 09.09 2016 roku, aż  siedem tych szczepionek jednego dnia!

Trudno się więc dziwić, że woleli zamordować dziecko, aniżeli przenieść je do szpitala we Włoszech, gdzie prawda wyszłaby na jaw.

Pomimo odłączenia od respiratora, Alf żył jeszcze 5 dni, a zmarł w 2 godziny po podaniu mu zastrzyku pod nieobecność rodziców.

Uniwersyteckie czasopismo IJME 2018, 037 opublikowało pracę pt: „zwiększona częstość występowania raka  macicy w Szwecji, możliwy związek ze szczepieniami HPV.

Centrum profilaktyki raka Szyjki Macicy w Szwecji odnotowało w swoim rocznym raporcie wzrost zachorowań na inwazyjnego raka szyjki macicy w okresie 2 lat  tj. 2014 – 2015.

Wykazano, że wzrost zachorowań na rak szyjki macicy  jest najbardziej widoczny wśród kobiet w  wieku 20 – 49 lat, natomiast nie zaobserwowano wyraźnego wzrostu wśród kobiet powyżej 50 roku życia.

Istnieje związek czasowy pomiędzy rozpoczęciem szczepień, a pojawieniem się raka. Większość młodych kobiet zaczęto szczepić poczynając od 2007 do 2013.

Po drugie udowodniono, że szczepienie osób już zrażonych wirusem HPV powoduje raka zamiast zapobiegania nowotworowi.

A Szwecja była państwem, w którym już przed dwoma dekadami uporano się z problemem raka za pomocą badań cytologicznych.

W Polsce szczepi się dziewczęta w wieku szkolnym bez przeprowadzenia żadnych badań na obecność wirusa HPV. Moim zdaniem, jest to po prostu nie tylko testowanie szczepionki ale działanie depopulacyjne na społeczeństwie.

Depopulacja Polski trwa w najlepsze!

Dowodzi to, że:

jesteśmy państwem tylko teoretycznie
realizuje się postulat Klubu Rzymskiego o tym, że Polska ma być zaludniona przez 15.300 000 mieszkańców.
nastąpił upadek nauki i oświaty w naszym nieszczęśliwym kraju!

23000 profesurów licencjonowanych nie próbuje nawet zaprotestować przeciwko takiemu uszkadzaniu dziewczynek.

Jedynym chlubnym wyjątkiem jest prof. Rudolf Klimek, ale to stara szkoła, a nie nuworysze.

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

 

 

 

2 komentarze do “Depopulacja Polski trwa w najlepsze! Jerzy Jaśkowski

 • 7 czerwca 2018 o 14:34
  Permalink

  Stanisław Olsztyn, thank you ever so for you post. Much thanks again.

  Odpowiedz
  • 7 czerwca 2018 o 14:39
   Permalink

   Thanks! I am not asking for more… 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *