wtorek, 3 października, 2023
KulturaMuzyka

Monika Brodka w świetnej formie!

Monikę Brodkę podziwiam od 2010 roku. Wtedy to wydała album Granda, który był – dla mnie – totalnym zaskoczeniem. Z popowej wokalistki przerodziła się w artystkę, która chce coś ze sceny przekazać, a nie tylko istnieć w muzycznym show biznesie.

Po sukcesie w Polsce – Fryderyk i status podwójnej platyny albumu Granda – Monika Brodka przystępuje do ekspansji na rynki muzyczne całej Europy, a może i świata! Na facebooku zapowiedziała:

Z dumą ogłaszamy że płyta „Clashes“ ukaże się 13 maja w całej Europie i nie tylko nakładem połączonych sił PLAY IT AGAIN SAM (wytwórnia m. in. Roisin Murphy, Editors, Pixies, Soap & Skin, Balthazar) i KAYAX.

Horses to singiel Moniki Brodki zapowiadający jej czwartą płytę Clashes, która ma się ukazać w maju tego roku. Dla mnie przystawka z singla Horses, bardzo zaostrza apetyt na przyszłą muzyczną ucztę. Oczekuję na emocje równe tym z Grandy. Świetny nastrojowy utwór, zaaranżowany i zaśpiewany na światowym poziomie. Brawo Monika Brodka!

I’m in a car crash there’s a fire in my precious soul no single tear beyond control as the night so long no one who could take me home my lonely heart from end to start. Horses flames catch on fire horses riders of the night in faces. Look into dark. Look into dark. Look into dark. In the void I’ll go nothing here here comes the night my midnight ride.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *