czwartek, 25 lipca, 2024
Zabawy Stasia

Ile telewizorów zakupiła KgP, na swoje potrzeby w 2013 roku?

Ile telewizorów na swoje potrzeby zakupiła Komenda Główna Policji w 2013 roku? To pytanie intrygowało mnie od momentu, gdy dowiedziałem się, że wszystkie Komendy Wojewódzkie także zafundowały sobie telewizory w końcówce 2013 roku.

Skoro KGP pozwoliła podległym jednostkom na zakup po kilka telewizorów, to dla mnie było oczywiste, że sobie także zakupiono ten podstawowy sprzęt wyposażenia kulturalno-oświatowego. 

Kto jako pierwszy  – w komentarzu do wpisu – poda prawidłową liczbę zakupionych przez KGP telewizorów, otrzyma w nagrodę koszulkę Kocham Olsztyn. Na odpowiedzi czekam do poniedziałku, do godz. 12. Można strzelać! Jeden strzał z jednego IP co godzinę!

30.06.2014 r. godz. 16.

Niestety nikt nie trafił. Faktycznie KGP zakupiła 23 szt. telewizorów. Moim zdaniem o 23 za dużo! Przykład idzie z góry. W Komendzie Głównej Policji inaczej niż normalnie, pojmuje się celowość, gospodarność i racjonalność zakupów.

Spadochroniarz wciela w życie w Komendzie Wojewódzkiej Policji wytyczne KGP. Widzisz Panie i… nie grzmisz?

Z doświadczenia wiem, że telewizory nie są do niczego potrzebne w gabinetach komendantów, czy też naczelników. To relikt systemu socjalistycznego!

14 komentarzy do “Ile telewizorów zakupiła KgP, na swoje potrzeby w 2013 roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *