czwartek, 25 lipca, 2024
Kukiz'15PolitykaŻycie Olsztyna

Ja nie obiecuję! Ja działam na rzecz mieszkańców Olsztyna od lat!

W poprzednich wyborach samorządowych kandydowałem na radnego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. To był początek mojej działalności na rzecz lokalnego społeczeństwa. Bez żadnej reklamy, bez wsparcia jakiejkolwiek organizacji czy partii, startując z KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność uzyskałem najlepszy wynik z wszystkich kandydatów… niepartyjnych. 

W tych wyborach wystartowałem z… czystej ciekawości. Czy moja już ponad 4-letnia działalność Ku Prawdzie… ku pożytkowi także mieszkańców Olsztyna, znajdzie odzwierciedlenie w głosowaniu?

Przypomnę tylko kilka moich prac dziennikarskich na rzecz mieszkańców  Olsztyna: Kulisy walki przeciwników budowy spalarni śmieci w Olsztynie, Bezpieczeństwo mieszkańców osiedla mniej ważne od… samochodów!, Jest niesamowity fetor, smród, że nie idzie wytrzymać!, STOMIL nigdy nie zginie! Marsz na Ratusz, Rodzi się kolejne dziecko, rodzi się z nim nowy Wszechświat! Marsz dla Życia i Rodziny, Jeżeli chcesz skonać, wystarczy przyjść na oddział ratunkowy!, Jesteśmy traktowani gorzej niż robaki! … i wiele, wiele innych.

Ja nie obiecuję! Ja działam na rzecz mieszkańców Olsztyna już blisko 5 lat!

Realnie oceniając, to muszę stwierdzić, że jako “dwójka” na liście nr 8 KWW Kukiz’15, w okręgu nr 1 – najmniejszym: Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Kortowo, Redykajny, Gutkowo, os. Nad Jeziorem Długim, Likusy, Brzeziny – swoją szansę na mandat radnego oceniam na… 1%.

Dlaczego tak nisko? Dlatego, że Olsztyn jest… specyficznym miastem, w specyficznej sytuacji.

Większość głosów zdobędą komitety Piotra Grzymowicza i Czesława Jerzego Małkowskiego. Niestety! Mieszkańcy Olsztyna lubią jak ich Prezydenci… dymają! Obym się mylił. Z rozkoszą przyznam się po wyborach do… pomyłki!

P. Grzymowicz i C. J. Małkowski nic nowego – tak naprawdę – nie mają do zaoferowania mieszkańcom Olsztyna. Ich propozycje sprowadzają się do stwierdzenia: będzie tak jak było za moich rządów!

I sęk w tym, że 80 % mieszkańcom Olsztyna to w zupełności wystarczy! Olsztyniacy nie chcą zmian! Póki wiedzie się im w miarę… dostatnio, to głęboko w 3D mają propozycje M. Wypija, czy każdego innego z pozostałych kandydatów na Prezydenta Olsztyna. 

Ja mieszkańcom Olsztyna – szczególnie tym z okręgu nr 1 – mogę obiecać, że gdyby stał się przy urnie cud, i zostałbym radnym, to będę strażnikiem ich pieniędzy, i  jednocześnie ich ręką sprawiedliwości!

Generalnie ja nie obiecuję! Ja działam na rzecz mieszkańców Olsztyna już blisko pięć lat. Jeżeli chcecie abym dalej to robił z Waszym mandatem, to zagłosujcie na mnie! Okręg wyborczy do Rady Miasta Olsztyna nr 1, lista nr 8 Kukiz’15, poz. nr 2 – tuż za prof. M. Wojciechowskim.

 

 

2 komentarze do “Ja nie obiecuję! Ja działam na rzecz mieszkańców Olsztyna od lat!

  • Stanisławie wchodzisz w bagno ale życzę ci tylu głosów byś był radnym. Powodzenia

    Odpowiedz
    • Dziękuję! No cóż… polityka to szambo! Wiem! Ale ja nie zamierzam stać z boku… chciałbym zamieszać ciut w tym szambie. Doświadczenie mam profilowe bo od lat toczę walkę z Kałłem 😉

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *