środa, 21 lutego, 2024
Jaka jest Twoja prawda?

Kolorowa Purda – Danuta Adamowicz i Teresa Chrostowska

9 lipca 2017 r. wziąłem udział w Śniadaniu przy stawie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Purda. Po jego zakończeniu zapytałem się organizatorów imprezy: jaka jest Wasza prawda o tym wydarzeniu?

Danuta Adamowicz – Prezes Stowarzyszenia:

Nasza prawda jest taka, że mamy piękną pogodę zamówioną już bardzo dawno, bo impreza była planowana dawno.  Było bardzo dużo gości, sąsiadów, tudzież dużo osób z zewnątrz.  

Myślę, że to udana impreza. Organizujemy to śniadanie po raz trzeci. I po raz trzeci gromadzimy wielu, wielu gości. W dzisiejszym spotkaniu wziął też udział zespół SAKS ze Szczytna, który umilał śniadanie swoją muzyką.

Teresa Chrostowska – Wiceprezes Stowarzyszenia:

Przetwory wykonane przez mieszkańców chyba wszystkim smakowały, ponieważ poszły naprawdę duże ilości. Wszyscy chwalili, że było smacznie, miło, przyjemnie.

My jesteśmy też bardzo zadowolone, wdzięczne, że tyle osób przychodzi, że chcą się integrować.  Chcą być z nami. Jest nam bardzo przyjemnie. 

Co powiecie o pracach malarskich, które można było licytować na imprezie?

Teresa: Są to prace uczniów Liceum Plastycznego z Olsztyna. Przepiękne prace. Wszystkim się bardzo podobały. Zobaczymy ile ofert wpłynęło. Jest to czwarty plener malarski. Zamierzamy to kontynuować. Dochód jest przeznaczony na organizację kolejnego pleneru. 

DanutaPo tych pracach widać, że Purda jest bardzo kolorowa. To może być nowe hasło reklamowe: Kolorowa Purda! Bo to są piękne miejsca, które staramy się rozpoznawać, patrząc na te kolory. I faktycznie miejsca są rozpoznawalne. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *