🎯 Kto czyta, ogląda i słucha – ten… błądzi!

Analizowałem przez kilka ostatnich lat media (między innymi olsztyńskie) i wreszcie mogę przestać czynić to dalej, ponieważ w opinii mieszkańców naszego malowniczego województwa poczytność prasy, oglądalność TV oraz słuchanie lokalnej rozgłośni radiowej jest właściwie zaniechane.

Kto czyta, ogląda i słucha – ten… błądzi!

Prawdopodobnie Gazetę Olsztyńską kupują jeszcze ci, którzy ogłaszają w niej reklamy lub kryptoreklamy. Radia Olsztyn słuchają miłośnicy obrzędów kościelnych i instytucji zwanej IPN (ipeenki). Programy lokalne TV oglądają panowie, którzy ślinią się na widok prezenterek 😉 Na upadek mediów zwracałem publicznie uwagę w oparciu o obserwację, w ramach działalności edukacyjnej. Okazało się – i już jest powszechnie wiadomo – że społeczeństwo nie gęsi i ma własny osąd. Ludzie przestali czytać lokalną gazetę, oglądać TVP3 Olsztyn i słuchać modłów radiowych! Ale wierzę, że wszystko wróci do normy. Szczęść Boże!

 Tomasz Kępa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *