czwartek, 25 lipca, 2024
Policja

Kozłowska masakra piłą mechaniczną!

19 listopada 2016 roku – późnym popołudniem –  w miejscowości Kozłowo (gmina Sorkwity, powiat mrągowski) Andrzej D. dokonał uszkodzenia ciała piłą mechaniczną.

Jak podaje Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, 32 letni Andrzej D., mieszkaniec Kozłowa, postanowił pozyskać drzewo. Podczas nielegalnej wycinki drzewa w lesie piłą spalinową, dokonał uszkodzenia ciała, poprzez przecięcie kości podudzia nogi prawej u pomagającej mu matki Zofii D. lat 60.

Poszkodowana została przewieziona do Szpitala w Biskupcu. Sprawca nielegalnej wycinki i uszkodzenia ciała matki, wkrótce trafi na dłużej za kratki. Okazało się, że na Andrzeja D., został wydany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Szczytnie, w celu odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności, zgodnie z wyrokiem w sprawie – sygnatura akt IIK 26/16.

Polska to nie USA. Warmia i Mazury to nie Teksas, dlatego i masakra piłą mechaniczną w Kozłowie – na szczęście – nie miała tak tragicznego przebiegu jak na filmie. Mnie i tak ciarki przechodzą, na samą myśl, jak piła trafia w kość. Masakra 👿

 

olaf-czarnecki
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Osobiście wolę ciut inne kino akcji… mniej mechaniczne 😆
leszek-starybrat
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Dokładnie… zakazać posiadania wszystkiego, co napada i kaleczy ludzi  😆

2 komentarze do “Kozłowska masakra piłą mechaniczną!

  • ten gość pół roku wcześniej pociął chłopaka po twarzy nożem i miał się stawić do odsiadki ,ale nasza policja tak się śpieszyła żeby go znaleźć że zdążył jeszcze skrzywdzić matkę . Może teraz w końcu odsiedzi za to co zrobił ludziom . Brawo dla policji

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *