Okradanie społeczeństwa na przykładzie Wałbrzycha – Jerzy Jaśkowski

Wałbrzych jest średniej wielkości miastem w Polsce… lekko ponad 100 tysięcy mieszkańców. Bezrobocie po zamknięciu kopalń bardzo duże. Bardzo przykrym widokiem są grupy mężczyzn i kobiet siedzących na krawężnikach przez godziny i spoglądających w niebo, 50 metrów od głównego rynku. Zadłużenie Wałbrzycha przekracza już 40  milionów, czyli na statystyczną głowę mieszkańca przypada 400 zł.

A co robi Rada Miasta i Prezydent – nota bene – dochtor? Wydaje kolejne 300.000 zł na zakup szczepionki, rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy.

Po zakupie tej szczepionki zadłużenie na głowę mieszkańca wzrośnie o… 3 zł. Sęk w tym, że te 3 zł. to dalsze okradanie społeczeństwa Wałbrzycha pod fałszywą flagą… dbania o ich zdrowie.

Czy naprawdę chodzi tylko o pieniądze?

Jako przedstawiciel szczepionkarzy wystąpiła Lidia Dzióbek, reprezentująca NZOZ Śródmieście-Biały Kamień.

Lidia Dzióbek wykazała się w swojej wypowiedzi całkowitą ignorancją w temacie. Twierdzi np., że szczepionka Gardasil jest najlepszą szczepionką przeciw HPV, i że zakażenie HPV wywołuje raka szyjki macicy, odbytu, jamy ustnej, jąder i prącia.

Zapomniała tylko podać z jakich to podręczników się o tym wszystkim dowiedziała, ponieważ wirus znika najczęściej samoistnie w okresie 9-12 miesięcy.

Sama jeszcze nie splamiła się napisaniem żadnego podręcznika. Nie podała także dlaczego w Polsce, a w Wałbrzychu szczepi się dziewczynki 12 letnie?

Kiedy to prof. D. Harper twierdziła, że na dzieciach w ogóle nie testowano tej szczepionki i nie badano związku jej z zapobieganiem nowotworom.  Prof. D. M. Harper była koordynatorem badań nad tą szczepionką i ogłosiła te wyniki i zastrzeżenia już przed 10 laty.

Od razu uwidacznia się luka merytoryczna pomiędzy  pracownikami NFOZ  „Śródmieście-Biały Kamień”, a współczesną wiedzą.

Miasto Wałbrzych truje tak własnych mieszkańców od 2007 roku. Oczywiście, najpierw okradając ich pod postacią podatków, ponieważ nie słyszałem o żadnej zrzutce pracowników administracji na te szczepionki.

Że to chodzi  o okradanie społeczeństwa, nie ma żadnych wątpliwości, ponieważ Miasto przeznacza na jedną osobę, aż 2.100 złotych, kiedy to przy zakupie ogólnopolskim cena miała wynosić tylko 1.200 złotych, a jak podała agencja chińska,  szczepionka ta w przeliczeniu kosztuje w Chinach 800 złotych .

Policzmy: zamiast 800 złotych, aż 2.100 złotych. Dla kogo ta nadwyżka?

Co prawda, jak podał radny Ryszard Nowak, dzięki przystąpieniu do jakiegoś programu, cena została obniżona do 1.200 złotych, ale to i tak o 400 więcej aniżeli w Chinach.

Czyli, ktoś chce zarobić na każdym dziecku ok. 100 dolarów wykorzystując niewiedzę społeczeństwa?!

Dlaczego szczepi się dziewczynki 12 letnie?

Ponieważ  u Semitów 12 letnia dziewczynka uważana jest za dorosłą i może być wykorzystywana seksualnie.

W USA takie badania były niemożliwe do przeprowadzenia i dlatego robi się to w krajach kolonialnych, gdzie nieuctwo sięga zenitu.

O tym, że jest to eksperyment nie mam najmniejszych wątpliwości, ponieważ brak jakichkolwiek prac, potwierdzających skuteczność tego preparatu, typu Gardasil.

Każdy jako tako wyszkolony medyk wie, że istnieje pojęcie Indeksu Toksyczności.

W sumie, dzieci otrzymują aż 72 dawki szesnastu różnych szczepionek, przed ukończeniem 18 miesięcy. Dostają więc w tym okresie, aż 4925 mcg  glinu.

W wieku do 2 miesięcy otrzymują 1250 mcg. Przypomnę, że mózg dziecka rozwija się do 15 – 18 roku życia. Przypomnę także, że podanie aluminium łącznie z rtęcią, powoduje 10 krotnie większe uszkodzenia mózgu.

Badania wykonane przez dr B. Haleya wykazały 60 % śmierć komórek, po 6 godzinach od ekspozycji na rtęć i aluminium podane razem, w odróżnieniu od 10 % w przypadku podawania oddzielnego.

Przypominam mieszkańcom Wałbrzycha, że każda szczepionka Gardasil zawiera 500 mcg aluminium, a zalecają aż 3 dawki tego preparatu!

Tak więc sami możecie Szanowni Państwo ocenić jak będą trute Wasze dzieci za Wasze pieniądze.

W innej szczepionce o nazwie Infanterix Hexa znaleziono aż 65 różnych toksyn, jako pozostałość produkcji.

Jednocześnie, aby było ciekawiej, nie znaleziono żadnych antygenów. Innymi słowy, było to celowe trucie dzieci, a nie zapewnianie jakiejkolwiek odporności.

W badaniach wykonanych przez Corvela z Italii, znalazły się w ampułkach: 1. ślady 65 zanieczyszczeń z produkcji innych preparatów, 2, toksyny chemiczne,  3. nierozpoznawalne makrocząsteczki, 4. różne wolne peptydy bakteryjne, które są zdolne do uszkadzania nerek i wywoływania chorób autoimmunologicznych.

We Włoszech po szczepieniach zmarło 36 dzieci, a aż u 1700  wystąpiły powikłania. Szczepionka jest szeroko rozprowadzana w Polsce.

Jednocześnie badania naukowe przeprowadzone w Izraelu i Stanach Zjednoczonych, wykazały, że kobiety szczepione szczepionką Gardasil w tak młodym wieku, mają menopauzę już w 16 roku życia.

Kobiety szczepione w okresie od 25 do 29 roku życia w latach 2007  do 2014, miały o 50 % mniejsze prawdopodobieństwo urodzenia dziecka.

O tym wiadomo już od 5 lat.

W Wałbrzychu i nie tylko, szczepi się dziewczynki i zarabia na tym cała masa trolli. Żadnych natomiast wyników badań, co się z tymi szczepionymi osobami dzieje, nie ma.

Państwowa powszechna edukacja wytresowała już taki tabun Robotów Biologicznych, że nawet nie potrafią sformułować prostego pytania: W czyim interesie oni to robią?

Czy tylko chodzi im o te przysłowiowe 100 złotych do kieszeni? Czy też realizują program depopulacji ludności zamieszkującej jeszcze tereny pomiędzy Odrą i Bugiem?

Żadne 500+ nie poprawi sytuacji demograficznej Polski, jeżeli urzędnicy będą nadal truli ludność.

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *