Okradanie społeczeństwa na przykładzie Wałbrzycha – Jerzy Jaśkowski

Wałbrzych jest średniej wielkości miastem w Polsce… lekko ponad 100 tysięcy mieszkańców. Bezrobocie po zamknięciu kopalń bardzo duże. Bardzo przykrym widokiem są grupy mężczyzn i kobiet siedzących na krawężnikach przez godziny i spoglądających w niebo, 50 metrów od głównego rynku. Zadłużenie Wałbrzycha przekracza już 40  milionów, czyli na statystyczną głowę mieszkańca przypada 400 zł.

A co robi Rada Miasta i Prezydent – nota bene – dochtor? Wydaje kolejne 300.000 zł na zakup szczepionki, rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy.

Po zakupie tej szczepionki zadłużenie na głowę mieszkańca wzrośnie o… 3 zł. Sęk w tym, że te 3 zł. to dalsze okradanie społeczeństwa Wałbrzycha pod fałszywą flagą… dbania o ich zdrowie.

Czy naprawdę chodzi tylko o pieniądze?

Jako przedstawiciel szczepionkarzy wystąpiła Lidia Dzióbek, reprezentująca NZOZ Śródmieście-Biały Kamień.

Lidia Dzióbek wykazała się w swojej wypowiedzi całkowitą ignorancją w temacie. Twierdzi np., że szczepionka Gardasil jest najlepszą szczepionką przeciw HPV, i że zakażenie HPV wywołuje raka szyjki macicy, odbytu, jamy ustnej, jąder i prącia.

Zapomniała tylko podać z jakich to podręczników się o tym wszystkim dowiedziała, ponieważ wirus znika najczęściej samoistnie w okresie 9-12 miesięcy.

Sama jeszcze nie splamiła się napisaniem żadnego podręcznika. Nie podała także dlaczego w Polsce, a w Wałbrzychu szczepi się dziewczynki 12 letnie?

Kiedy to prof. D. Harper twierdziła, że na dzieciach w ogóle nie testowano tej szczepionki i nie badano związku jej z zapobieganiem nowotworom.  Prof. D. M. Harper była koordynatorem badań nad tą szczepionką i ogłosiła te wyniki i zastrzeżenia już przed 10 laty.

Od razu uwidacznia się luka merytoryczna pomiędzy  pracownikami NFOZ  „Śródmieście-Biały Kamień”, a współczesną wiedzą.

Miasto Wałbrzych truje tak własnych mieszkańców od 2007 roku. Oczywiście, najpierw okradając ich pod postacią podatków, ponieważ nie słyszałem o żadnej zrzutce pracowników administracji na te szczepionki.

Że to chodzi  o okradanie społeczeństwa, nie ma żadnych wątpliwości, ponieważ Miasto przeznacza na jedną osobę, aż 2.100 złotych, kiedy to przy zakupie ogólnopolskim cena miała wynosić tylko 1.200 złotych, a jak podała agencja chińska,  szczepionka ta w przeliczeniu kosztuje w Chinach 800 złotych .

Policzmy: zamiast 800 złotych, aż 2.100 złotych. Dla kogo ta nadwyżka?

Co prawda, jak podał radny Ryszard Nowak, dzięki przystąpieniu do jakiegoś programu, cena została obniżona do 1.200 złotych, ale to i tak o 400 więcej aniżeli w Chinach.

Czyli, ktoś chce zarobić na każdym dziecku ok. 100 dolarów wykorzystując niewiedzę społeczeństwa?!

Dlaczego szczepi się dziewczynki 12 letnie?

Ponieważ  u Semitów 12 letnia dziewczynka uważana jest za dorosłą i może być wykorzystywana seksualnie.

W USA takie badania były niemożliwe do przeprowadzenia i dlatego robi się to w krajach kolonialnych, gdzie nieuctwo sięga zenitu.

O tym, że jest to eksperyment nie mam najmniejszych wątpliwości, ponieważ brak jakichkolwiek prac, potwierdzających skuteczność tego preparatu, typu Gardasil.

Każdy jako tako wyszkolony medyk wie, że istnieje pojęcie Indeksu Toksyczności.

W sumie, dzieci otrzymują aż 72 dawki szesnastu różnych szczepionek, przed ukończeniem 18 miesięcy. Dostają więc w tym okresie, aż 4925 mcg  glinu.

W wieku do 2 miesięcy otrzymują 1250 mcg. Przypomnę, że mózg dziecka rozwija się do 15 – 18 roku życia. Przypomnę także, że podanie aluminium łącznie z rtęcią, powoduje 10 krotnie większe uszkodzenia mózgu.

Badania wykonane przez dr B. Haleya wykazały 60 % śmierć komórek, po 6 godzinach od ekspozycji na rtęć i aluminium podane razem, w odróżnieniu od 10 % w przypadku podawania oddzielnego.

Przypominam mieszkańcom Wałbrzycha, że każda szczepionka Gardasil zawiera 500 mcg aluminium, a zalecają aż 3 dawki tego preparatu!

Tak więc sami możecie Szanowni Państwo ocenić jak będą trute Wasze dzieci za Wasze pieniądze.

W innej szczepionce o nazwie Infanterix Hexa znaleziono aż 65 różnych toksyn, jako pozostałość produkcji.

Jednocześnie, aby było ciekawiej, nie znaleziono żadnych antygenów. Innymi słowy, było to celowe trucie dzieci, a nie zapewnianie jakiejkolwiek odporności.

W badaniach wykonanych przez Corvela z Italii, znalazły się w ampułkach: 1. ślady 65 zanieczyszczeń z produkcji innych preparatów, 2, toksyny chemiczne,  3. nierozpoznawalne makrocząsteczki, 4. różne wolne peptydy bakteryjne, które są zdolne do uszkadzania nerek i wywoływania chorób autoimmunologicznych.

We Włoszech po szczepieniach zmarło 36 dzieci, a aż u 1700  wystąpiły powikłania. Szczepionka jest szeroko rozprowadzana w Polsce.

Jednocześnie badania naukowe przeprowadzone w Izraelu i Stanach Zjednoczonych, wykazały, że kobiety szczepione szczepionką Gardasil w tak młodym wieku, mają menopauzę już w 16 roku życia.

Kobiety szczepione w okresie od 25 do 29 roku życia w latach 2007  do 2014, miały o 50 % mniejsze prawdopodobieństwo urodzenia dziecka.

O tym wiadomo już od 5 lat.

W Wałbrzychu i nie tylko, szczepi się dziewczynki i zarabia na tym cała masa trolli. Żadnych natomiast wyników badań, co się z tymi szczepionymi osobami dzieje, nie ma.

Państwowa powszechna edukacja wytresowała już taki tabun Robotów Biologicznych, że nawet nie potrafią sformułować prostego pytania: W czyim interesie oni to robią?

Czy tylko chodzi im o te przysłowiowe 100 złotych do kieszeni? Czy też realizują program depopulacji ludności zamieszkującej jeszcze tereny pomiędzy Odrą i Bugiem?

Żadne 500+ nie poprawi sytuacji demograficznej Polski, jeżeli urzędnicy będą nadal truli ludność.

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *