czwartek, 25 lipca, 2024
Jaka jest Twoja prawda?

Paweł ma inne spojrzenie, może bardziej asekuranckie! Andrzej Maciejewski

14 października 2017 r. przy okazji spotkania sympatyków i członków Stowarzyszenia Kukiz’15 z Warmii i Mazur, zadałem pytanie posłowi Kukiz’15 Andrzejowi Maciejewskiemu: jaka jest Twoja prawda o ustawie o broni? 

Andrzej Maciejewski:

Moje zdanie w tym momencie jest niezmienne. Podpisywałem projekt ustawy. Popieram jako poseł. Przy głosowaniu także popierałem. 

Mamy różne zdania w klubie Kukiz. Nie jesteśmy sektą, nie jesteśmy partią. Mamy tą różnicę, że mamy różne zdania, różne poglądy.

Paweł ma inne spojrzenie, może bardziej asekuranckie. Ja mam takie, jakie przedstawiałem i jest niezmienne. Popieram projekt Kukiz’15 w tym zakresie.

Paweł Kukiz jest asekurancki w swojej opinii o przygotowanym projekcie ustawy o dostępie do broni przez jego klub? Czyżby ostatnie wydarzenia w USA – strzelanie do ludzi podczas koncertu jak do kaczek – skorygowały powszechnie znany liberalizm Pawła Kukiza w tym względzie?

 

 

4 komentarze do “Paweł ma inne spojrzenie, może bardziej asekuranckie! Andrzej Maciejewski

 • To tylko hamulec medialny. trudno wychylać się z liberalną ustawa po takiej masakrze. wszystko ostygnie ucichnie i znowu … ( cenzura KP ) … zacznie forsować swoje chore wizje. Z kal 22 tez można zabić.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Pod nickiem nie pozwolę – na swoim portalu – nikogo pomawiać czy obrażać 😉 Nie chcę by prokurator do mnie pisał z powodu anonimowych komentarzy!

   Odpowiedz
 • Szkoda słów Błazenadaa! Opcja zero! Ten Pan tylko lansuje się na samorzadowych salonach! 3 zero kontaktu z wyborcami!

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Cóż… każdy poseł orze jak może 😉 Faktem jest, że ja też ciut zawiodłem się na pośle z naszego okręgu wyborczego.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *