środa, 24 lipca, 2024
Afera kałłowaInformacjeŻycie Olsztyna

Śliska sprawa. Ku Prawdzie w Radiu Olsztyn!

Śliska sprawa to cykliczna audycja pod redakcją Wojciecha Chromego i Leszka Tekielskiego, emitowana w Radiu Olsztyn, w każdy piątek o godzinie 16:15. 

W najbliższy piątek – 19 lutego – tematem audycji Śliska sprawa, będzie historia pozbawienia pracy – mieszkańca Olsztyna – Stanisława Olsztyna.

Już sam fakt, że Radio Olsztyn zainteresowało się moją historią stanowi dowód, że coś i w olsztyńskich mediach drgnęło.

Co ukaże się na antenie z mojego ponad godzinnego wywiadu, to zostanie słodką tajemnicą – do piątku – redaktora, który zainteresował się moją historią, i który wczoraj nagrał naszą rozmowę.

Mnie ciekawi czy ktokolwiek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odważy się zabrać głos w mojej sprawie. Idę o zakład, że nikt.

No chyba, że z obowiązku rzecznik prasowy powie parę zdań o oficjalnych powodach mojego zwolnienia i wyrokach Sądu Pracy.

A może związkowcy zaprezentują swoją postawę w obronie pracownika, który odważył się publicznie przedstawić prawdziwą sytuację w logistyce Policji?

To niemożliwe! Kałłolubni w stylu Koniuszego, pracownika cywilnego traktują jak… powietrze 😉

A może Adam Kall wytłumaczy na antenie radiowej, po co mu był potrzebny na kwaterze drugi telewizor z 3D i zestaw kina domowego?

To uznałbym za sensację, równą przeszukaniu mieszkania Kiszczaka i znalezieniu tam dokumentów Służby Bezpieczeństwa!

Kto nie wysłucha audycji w piątek – nic nie straci – bo po jej emisji na antenie, pojawi się ona także na stronie internetowej Radia Olsztyn, i będzie można jej odsłuchać, tyle razy ile się zechce 😉

Oczywiście link do tej audycji zamieszczę w tym wpisie.

Śliska sprawa to audycja, w której dziennikarze Radia Olsztyn zapoznają radiosłuchaczy z ciekawymi i po trosze sensacyjnymi historiami ludzi z Warmii i Mazur. Ostatnia audycja miała tytuł: Mobbing w Izbie Celnej? Ciekawe jaki tytuł nadadzą mojej historii? Ja proponuję: Kałłowa sprawa w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie!  

Cena krytyki – 19 lutego 2016

 

2 komentarze do “Śliska sprawa. Ku Prawdzie w Radiu Olsztyn!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *