niedziela, 19 maja, 2024
PolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Stop dewastacji Polski! Deal nad Narodem już zawarty!

Jestem świeżo po lekturze wspomnień Tomasza Budzyńskiego, emerytowanego majora Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, byłego Szefa Delegatury ABW w Lublinie. Przyznaję się. Jestem w szoku!

Bezczelna grabież Polski – od 1989 roku – nie miałaby miejsca, gdyby nie była prowadzona pod przewodnictwem i ochroną służb specjalnych.

To najwyżsi rangą oficerowie służb specjalnych grabili Polskę, rękoma wszelkiej maści polityków, w komitywie z rodzimą i międzynarodową mafią.

A niedoinformowany Naród łykał bajeczki o okrągłym stole, konieczności wyprzedaży majątku narodowego za bezcen, planie Balcerowicza, niezbędnej prywatyzacji strategicznych działów gospodarki narodowej, czy innych pomysłach nawiedzonych reformatorów.

Wszystko po to, by majątek narodowy trafiał w ręce ściśle określonych osób, a pieniądze z wszelkiej działalności państwa, trafiały na prywatne i to zagraniczne konta.

Myślicie, że to mamy już za sobą? Nie!

Wystarczyło posłuchać tego, co mówił do wiecujących przedstawicieli służb specjalnych, członek PZPR, oficer stanu wojennego, pułkownik rezerwy Adam Mazguła.

Takiej mowy, świadczącej o oderwaniu od rzeczywistości i przedstawiającej mózg wyprany z rzeczywistej pamięci i logiki, to ja w życiu nie słyszałem.

…a sam stan wojenny… czy oprócz tego że byli ludzie internowani… nie powiem… były tam jakieś bijatyki… były jakieś ścieżki zdrowia… ale generalnie rzecz biorąc… najczęściej jednak… dochowano jakiejś kultury… w tym całym zdarzeniu…

 

…pamiętam że zarówno generał Jaruzelski jak i cała jego ekipa w sposób dobrowolny… w sposób pokojowy…  na skutek oddolnych jakichś takich mocy które na nich były wywierane… oddał władzę w sposób pokojowy…

Okazuje się, że ten pułkownik podpisał, wraz z innymi współpracownikami służb specjalnych – także tych z PRL-u – list: Stop dewastacji Polski.

Sygnatariusze listu zachęcają do masowych protestów w dniu 13 grudnia. List opublikował Mateusz Kijowski – Wałęsa KOD-u.

Jaja jak balony!

Grabili Polskę i Naród przez ostatnie ćwierćwiecze, a teraz wzywają swoje ofiary do walki o utracone żłoby.

Oderwanie się od rzeczywistości i hipokryzja tych polityków osiągnęła szczyt.

Stop dewastacji Polski – to apel przedstawicieli i współpracowników służb specjalnych, oprawców Narodu, do swoich ofiar, by wyszli na ulicę 13 grudnia, walczyć o utracone przez nich żłoby. Demokracja w ich wydaniu, to jedna wielka mistyfikacja. Narodzie! Nie daj się kolejny raz ogłupić i oszukać! Deal nad Twoją głową już zawarty!

 

 

 

ryszard-poslada
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Najbardziej mnie się spodobało porównanie do trzech tenorów! Tylko… chu is chu? 😆
alicja-chadala
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Do kopalni? Tam w zarządzie… za nic… będą dostawać krocie… żadna kara 😆
marek-rachon
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! To komentarze z grupy “TO MY POLACY”… piękne podsumowanie “dyskusji”, która toczy się na facebooku pod moim wpisem. Ja… wysiadam 😆  😆 😆

 

6 komentarzy do “Stop dewastacji Polski! Deal nad Narodem już zawarty!

 • Jak się okazuje, nie tylko ja mam kłopoty z pamięcią. Ale “jakieś” tam ścieżki zdrowia dla opozycji to pamiętam doskonale! Mazgułę warto przepuścić przez pały, to i prawdziwą kulturę PRL-u z pewnością przypomni! Pozdrawiam mimo wszystko byłych pałkarzy, robili swoją robotę.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Widać Pułkowniku, że solidarność pałkarska bierze górę nad… sprawiedliwością? 😉 Z pewnością nie każdy z pałkarzy równo przykładał się do pałowania, i tu jestem za… nie lubię odpowiedzialności zbiorowej. Na obraz dzisiejszej Policji, postawa moim zdaniem przestępcy w mundurze – mł. insp. Adama Kall – ma gorszy wpływ, niż prawa postawa setki równych mu stopniem policjantów, którzy robią dobrze swoją robotę 😉

   Odpowiedz
 • Człowieku nie wierzę w to co czytam ! Czy tacy idioci rzeczywiście istnieją ? To chyba nie jest możliwe. Czy można mieć tak zryty beret, aby pisać takie rzeczy ? Jednak czytam te bzdury i chyba to jest jednak możliwe. Serdecznie współczuje i życzę zdrowia, bo na rozum to już chyba zbyt późno.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Człowieku nie wierzę w to co czytam! Czy tacy idioci rzeczywiście istnieją? To chyba nie jest możliwe. Czy można mieć tak zryty beret, aby pisać takie rzeczy? Jednak czytam te bzdury i chyba to jest jednak możliwe. Serdecznie współczuje i życzę zdrowia, bo na rozum to już chyba zbyt późno. 😉 Aaaaaaaa… tyle nas różni, że ja nie jestem ani trollem, ani tchórzem! 😉

   Odpowiedz
  • Dziękuję! Poczytałem i co? Oficer stanu wojennego czuje się zmanipulowany… biedaczek. Niech poskarży się do przyjaciół z WSI, GRU itp. itd. 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *