niedziela, 21 lipca, 2024
Jerzy JaśkowskiZdrowie

Świeca wygrywa z żarówką!

Czy wiesz, że światło ze zwykłej świecy jest korzystniejsze dla Twojego wzroku, aniżeli szeroko reklamowane żarówki LED?

Nasz wzrok adaptował się do światła o długości powyżej 400 nm, a wszelkiej maści LED-y, czy świetlówki, nie dosyć, że emitują pary trujących substancji, to dają światło poniżej 400 nm!

Oczywiście nie każda świeca jest zdrowsza od żarówki LED-owej. Świece mają pewne ograniczenia. Mówimy o świecach woskowych, a nie parafinowych, czy z soi. Parafinowe są produkowane z pozostałości ropy naftowej, i w czasie palenia wydzielają substancje toksyczne. A te produkowane z soi – modyfikowanej GMO – z toksyczną bawełną jako knotem, wydzielają nie tylko dodawane substancje toksyczne mające powodować równomierność palenia, ale dodatkowo zanieczyszczają powietrze odpadami genów!

Niesamowitym, wręcz kardynalnym błędem służb mających chronić nasze zdrowie, jest pozwalanie na sprzedaż świec zapachowym. Dodatki dodawane do tego typu świec, nigdy nie były badane po kątem długotrwałego oddziaływania na człowieka!

Świeca woskowa to jest to! Wprowadza w życie nastrój, i co najważniejsze je przedłuża, pozwalając uniknąć chemicznego podtruwania Narodu!

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *