wtorek, 3 października, 2023
KulturaŻycie Olsztyna

Taneczne Oblicza Olsztyna 2019 – Tancerze na rzecz dzieci chorych

16 czerwca 2019 roku, uczestniczyłem jako… widz, w wydarzeniu artystycznym zatytułowanym II Taneczne Oblicza Olsztyna. Podtytuł wyjaśnia prawie wszystko: Tancerze na rzecz dzieci z wadami serca.

Kto się choć ciut orientuje w życiu kulturalnym Olsztyna, to już po liście organizatorów mógł się domyśleć, co będzie się działo w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, zlokalizowanym przy ul. Parkowej 1.

Głównym organizatorem imprezy II Taneczne Oblicza Olsztyna, było Studium Animacji Ruchowej RYTM… czyli Magdalena Faszcza.

W tym przedsięwzięciu Magdalena Faszcza została wsparta przez: BabaFest w Olsztynie, Fundację na Rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca „Serduszko” i Galerię Sowa.

Impreza miała charytatywny charakter, dlatego 20 złotych za bilet nie było ceną wygórowaną, za obejrzenie popisów olsztyńskich tancerzy.

Kto chciał wspomóc dzieci z wadami serca, mógł posmakować ciasta za dobrowolny wsad do puszki, lub wziąć udział w licytacji sesji fotograficznej, obrazu, czy stać się w ten sposób właścicielem atrakcyjnego srebrnego łańcuszka z dwoma serduszkami.

Ja miałem dodatkową atrakcję. Na scenie kilkakrotnie zaprezentowała się Maja Olsztyn.

Brawo Maju!

I do metalu można tańczyć!

Coś nowoczesnego

Tribal fusion

Jak chcesz żebym cię kochała?

Drum Solo – RYTM

Drum Solo – Joanna

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *