niedziela, 21 lipca, 2024
InformacjePolitykaZdrowieŻycie Olsztyna

WHO chce większych wpływów!

Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom chce większej władzy i pieniędzy. Wprost zaapelował do rządów o przygotowania do kolejnej pandemii w ramach Traktatu Pandemicznego, którego celem jest wyższa składka roczna dla państw zrzeszonych w Światowej Organizacji Zdrowia oraz większe kompetencje samej organizacji.

Zgodnie z postanowieniami Traktatu państwa będą musiały uznać przywództwo urzędników z WHO przy zwalczaniu pandemii oraz będą zobowiązane wyższego finansowania w celu realizacji kierunków wyznaczonych przez WHO w ramach przygotowań i zwalczania pandemii.

W grę wchodzi także cenzura ukryta pod hasłem walki z dezinformacją, ta sama, którą dobrze poznaliśmy 2 lata temu, kiedy zakazywano lekarzom przytaczać fakty na temat pandemii.

Sprzeciwiamy się planom globalistów

Traktat ma zostać ratyfikowany w przyszłym roku, a w negocjacjach udział biorą przedstawiciele 194 państw członkowskich Światowej Organizacji Zdrowia, w tym również Polska.

Jeśli traktat zostanie ratyfikowany, uwzględniając pierwotne postulaty, państwa – sygnatariusze będą zobowiązane do:

1.     Uznania wiodącej roli WHO przy zwalczaniu pandemii.
2.     Finansowania kierunków wyznaczonych przez WHO w ramach przygotowań i zwalczania pandemii.
3.  Finansowego wsparcia innych państw, także tych, które nie wywiążą się z obowiązku odpowiedniego dotowania swoich systemów opieki zdrowotnej.
4.   Walki z szeroko pojętą „dezinformacją” – czyli wszystkim, co nie będzie zgodne z linią promowaną przez WHO.

Konfederacja od trzech lat głośno wskazuje na fakt, że Światowej Organizacji Zdrowia jako organizacja międzynarodowa zawiodła, a brak jakichkolwiek konsekwencji dla ludzi odpowiedzialnych za globalną panikę, fatalne zarządzanie oraz lockdown sprawia, że nie należy traktować jej poważnie.

Już w 2020 roku podczas kampanii prezydenckiej Krzysztof Bosak postulował wstrzymanie opłacania przez Polskę składki członkowskiej do Światowej Organizacji Zdrowia.

Swoje stanowisko potwierdziliśmy podczas poniedziałkowej konferencji w Sejmie, podczas której Krzysztof Bosak oraz Jacek Wilk wskazywali na niekompetencje władz WHO, oraz jej bliskie kontakty finansowe z lobby farmaceutycznym.

Postulujemy wstrzymanie opłacania polskiej składki do Światowej Organizacji Zdrowia oraz wzywamy rząd PiS do odrzucenia traktatu pandemicznego WHO.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *