środa, 6 grudnia, 2023
Jerzy JaśkowskiZdrowie

Wystarczy odpowiednio dobrana dieta!

Pod artykułem dr Jerzego Jaśkowskiego: Jak ratować się od aluminium?Ewa zadała dwa, nurtujące ją pytania. Doktor szybko odpowiedział na mojego maila.  Odpowiedź nie jest zbyt obszerna, ale merytoryczna! 😉 Dziękuję!  

Ewa: Świetne dane, ale rodzi mi się pytanie. Usuwanie metali ciężkich to nie tylko usuwanie aluminium. Co z resztą tego syfu, jaki się do nas dostaje?

Czy wystarczy odpowiednio dobrana dieta, i dostarczanie w naturalnych pokarmach specyfików, których potrzebuje organizm?

J. Jaśkowski: Tak. Przede wszystkim należy się starać nie jadać pokarmów przetworzonych, kupowanych w zagranicznych supermarketach.

Ewa: Czy w chwili kiedy dojdzie do przymusu szczepiennego, można się przed tym zabezpieczyć odpowiednio przygotowując organizm i drużyny ratowników?

J. Jaśkowski: Niestety nie znam takiej metody, by „odpowiednio przygotować organizm” na… truciznę.

Dr Jerzy Jaśkowski nie ma wątpliwości: żeby dla organizmu nie dostarczać syfu, wystarczy odpowiednio dobrana dieta, i unikanie zakupu pokarmów przetworzonych, które zalegają półki supermarketów. Na truciznę ze szczepionek nie pomoże żadna dieta!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *