Wystarczy odpowiednio dobrana dieta!

Pod artykułem dr Jerzego Jaśkowskiego: Jak ratować się od aluminium?Ewa zadała dwa, nurtujące ją pytania. Doktor szybko odpowiedział na mojego maila.  Odpowiedź nie jest zbyt obszerna, ale merytoryczna! 😉 Dziękuję!  

Ewa: Świetne dane, ale rodzi mi się pytanie. Usuwanie metali ciężkich to nie tylko usuwanie aluminium. Co z resztą tego syfu, jaki się do nas dostaje?

Czy wystarczy odpowiednio dobrana dieta, i dostarczanie w naturalnych pokarmach specyfików, których potrzebuje organizm?

J. Jaśkowski: Tak. Przede wszystkim należy się starać nie jadać pokarmów przetworzonych, kupowanych w zagranicznych supermarketach.

Ewa: Czy w chwili kiedy dojdzie do przymusu szczepiennego, można się przed tym zabezpieczyć odpowiednio przygotowując organizm i drużyny ratowników?

J. Jaśkowski: Niestety nie znam takiej metody, by „odpowiednio przygotować organizm” na… truciznę.

Dr Jerzy Jaśkowski nie ma wątpliwości: żeby dla organizmu nie dostarczać syfu, wystarczy odpowiednio dobrana dieta, i unikanie zakupu pokarmów przetworzonych, które zalegają półki supermarketów. Na truciznę ze szczepionek nie pomoże żadna dieta!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *