czwartek, 30 listopada, 2023
PolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Paul Cameron: Zniszczyliście Związek Radziecki, możecie naruszyć Unię Europejską!

10 maja 2017 r. z mieszkańcami Olsztyna spotkał się Paul Cameron. Tematem przewodnim spotkania był Homoseksualizm w życiu społecznym. Słowo wprowadzenia wygłosił gospodarz spotkania Piotr Lisiecki. Przedstawiam pełny dźwiękowy zapis spotkania, połączony z fragmentami filmowymi.

Piotr Lisiecki:

Kiedy skończył się komunizm, wydawało się, że będziemy mogli mówić o wszystkim, że wreszcie skończą się tematy, o których można mówić tylko częściowo, w jedyny słuszny sposób. Skończą się tematy, o których nie można mówić w ogóle.

Mija blisko 30 lat i ze zdziwieniem stwierdzamy, że dalej są tematy, o których można mówić w jedyny słuszny sposób. Żeby podać jakiś przykład:

Globalne ocieplenie.

Dzisiaj jest 10 maja i pada śnieg, ale każdy, kto będzie wątpił w prawdziwość globalnego ocieplenia, natychmiast jest okrzyczany jako oszołom, ciemniak, nienowoczesny, niepostępowy! A przecież wystarczy spojrzeć za okno. 

Homoseksualizm w życiu społecznym też należy do tej grupy tematów, o których można mówić tylko dobrze, albo nie wolno mówić wcale.

Nie wiem dlaczego? Nasz dzisiejszy gość dr Paul Cameron opowie nam – bez zacietrzewienia, bez ideologii – o homoseksualizmie w życiu społecznym.

 

Paul Cameron

Wybrane zdania – całość do wysłuchania i obejrzenia:

Jestem naukowcem, ale lubię też się bawić. Dzisiaj będę miał okazję mówić do państwa na temat, który jest najpoważniejszym tematem jakim kiedykolwiek się zajmowałem, w jakim kiedykolwiek brałem udział.

To, o czym będę mówił, może mieć związek z uratowaniem, utratą miliardów istnień ludzkich, w zależności czy odniosę sukces w tym, o czym mówię, czy nie odniosę tego sukcesu.

Na Zachodzie w latach 50-tych i wcześniej, istniał jedyny scenariusz na życie społeczne. Polegał na tym, żeby znaleźć osobę płci przeciwnej, pobrać się z taką osobą, i mieć z nią dzieci.

W latach 60-tych zaistniało coś, co wywołało największą zmianę w tym scenariuszu. Pojawiła się pigułka antykoncepcyjna, która została wprowadzona do użytku.

Doprowadziła ona do największego zagrożenia w historii cywilizacji zachodniej. Wprowadzenie pigułki spowodowało naruszenie fundamentów rodziny i religii. Pojawiło się pytanie:

Czy ludzkość przetrwa?

Na przełomie lat 60-70-tych pojawia się nowy scenariusz na życie społeczne. Pojawiła się nowa logika:

Można uprawiać seks i nie mieć dzieci.

Homoseksualiści zaczęli mówić: wszyscy są równi. Skoro ludzie, którzy uprawiają seks z płcią przeciwną mogą się dobrze bawić, dlaczego my nie możemy mieć tego? 

Dalej Paul Cameron przedstawił wyniki badań w amerykańskich szkołach na temat homoseksualizmu młodzieży.

Mówił o wpływie homoseksualizmu na ostatnie wybory prezydenckie w USA: wszystkie wymierające stany, głosowały za Clinton. Wszystkie żywe stany, głosowały na Trumpa.

Po wykładzie Paul Cameron odpowiedział na kilka pytań. W jednej z odpowiedzi stwierdził, że:

Zniszczyliście Związek Radziecki, być może możecie naruszyć Unię Europejską!

Paul Cameron widzi w Polakach zdrowy element ludzkości, który może przeciwstawić się degrengoladzie społeczności europejskiej.

Przed komentowaniem, polecam zapoznanie się z zapisem całego wykładu. 😉

 

 

Włodzimierz Czarzasty
źródło: Facebook
Dziękuję! Śmiałość w myśleniu? To chyba nasza cecha narodowa! Fantazja  😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *