wtorek, 5 marca, 2024
InformacjeZdrowieŻycie Olsztyna

Maskowanie, testowanie, szprycowanie to pic na wodę, fotomontaż!

Czekałem, czekałem i się doczekałem! Nareszcie ktoś z trybuny sejmowej, w krótkich żołnierskich słowach, powiedział całą prawdę o postępowaniu rządzących w czasie urojonej pandemii. Brawo pośle Grzegorzu Braunie!

Grzegorz Braun:

Mija właśnie dwa i pół roku od czasu, kiedy Wysoka Izba przyczyniła się do ustanowienia w Polsce systemu segregacji sanitarnej.

Systemu dyskryminacji, zastraszania, mobbingu. Także i tu, w tej sali. Także i tu, w na terenie Kancelarii Sejmu, pod pretekstem walki o zdrowie publiczne.

Dwa i pół roku mija i wszystkie podstawy merytoryczne – waszych, także was tu obecnych, szanowne koleżanki i koledzy – rozstrzygnięć, postanowień, waszej propagandy covidowej.

Te wszystkie podstawy właśnie ostatecznie runęły.

Jak mi się zdaje, w momencie kiedy jedna z osób zajmujących kierownicze stanowisko w koncernie Pfizer, zeznając przed Komisją Europejską, oświadczyła do protokołu, że firma ta, nigdy nie ustalała związku pomiędzy stosowaniem oferowanych przez siebie eksperymentalnych medykamentów zwanych: szczepionką przeciw covid, a występowaniem wirusa sars-cov. 

Innymi słowy, ta pani powiedziała, że:

to wszystko pic na wodę, fotomontaż! 

Mieliśmy już tego rok wcześniej rozliczne przesłanki.

Parę tygodni temu Państwowy Zakład Higieny przyznał, że nie badał, nie bada i badać nie zamierza, składu tych eksperymentalnych medykamentów.

Że ma w tej sprawie związane ręce! 

A zatem we wszystkich sprawach: maskowania, testowania, szprycowania, system ten jest nie tylko bezprawny, ale też i nie merytoryczny. 

I warto by Wysoka Izba wyciągnęła z tego wreszcie jakieś praktyczne, prawne wnioski!

Aby zaprzestać terroryzowania czy medyków, czy żołnierzy, wciąż przymuszanych w Polsce do uczestnictwa w tej operacji. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *