Adwokat Wojciech Wrzecionkowski: Pan Piotrowicz – wyjątkowa kanalia!

Na imprezie zorganizowanej przed olsztyński KOD, przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, którą opisałem w artykule Olsztyn murem za Pawłem Juszczyszynem, przemawiał olsztyński adwokat Wojciech Wrzecionkowski.

Mnie z całej wypowiedzi Wojciecha Wrzecionkowskiego najbardziej zaskoczył… zadziwił, fragment, który dotyczył Stanisława Piotrowicza.

Adwokat Wojciech Wrzecionkowski mnie zadziwił, ponieważ w życiu nie słyszałem tak negatywnej opinii o jakimkolwiek przedstawicielu sądownictwa, wyrażanej publicznie przez członka palestry!

Słuchać hadko? Nie! Z przyjemnością 😉

Wojciech Wrzecionkowski opowiedział o swoim doświadczeniu zawodowym, nawiązując do procesu Władysława Frasyniuka z 1982 roku, który odbywał się w Olsztyńskim Sądzie Rejonowym!

Swoją refleksję historyczną, że Władysław Frasyniuk został skazany za to, że walczył o wolność, zakończył stwierdzeniem:

W taki sposób niszczono ludzi! I to wszystko wraca!
Tak jak wrócił pan Piotrowicz – wyjątkowa kanalia.
Człowiek, który nigdy nie powinien być w polityce.
Człowiek, który nie powinien być nigdy sędzią.
Który powinien przeprosić za to, co robił w stanie wojennym i nie wychylać się! 
A nie teraz – w świetle jupiterów – zostać sędzią Trybunału Konstytucyjnego. 
To jest rzecz naprawdę, powiem szczerze… skandaliczna.

Adwokat Wojciech Wrzecionkowski dosadnie i… szczerze, ocenił polityka, byłego sędziego, prokuratora wojskowego stanu wojennego Stanisława Piotrowicza.

Ku Prawdzie zgadza się z taką oceną prokuratora wojskowego w czasie stanu wojennego i frontmena dobrej zmiany w stu procentach!

Precz z komuną! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *