niedziela, 21 kwietnia, 2024
Jaka jest Twoja prawda?PolitykaŻycie Olsztyna

Wiesława Filipkowska: Niesamowita patologia! Nepotyzm, nadużycia i korupcja w Olsztynku!

18 czerwca 2018 r. – Radna Rady Miasta w Olsztynku – Wiesława Filipkowska – po sesji dającej absolutorium obecnemu burmistrzowi Arturowi Wrochnie.

Wiesława Filipkowska:

Dzisiaj było posiedzenie sesji absolutoryjnej, bardzo ważnej sesji. Radni dali legitymację do dalszego sprawowania władzy przez tego burmistrza

Co do kwestii głosowania. Oczywiście byłam na NIE!

Dlatego, że – uzasadniam to w swoich wystąpieniach – ja widzę więcej. Mam dostęp do dokumentów, analizuję pewne zdarzenia, sytuacje. 

Wiem, że tutaj ma miejsce niesamowita patologia. Jest tutaj nepotyzm. Są tutaj wręcz nadużycia i działania korupcyjne.

Dlatego jestem na NIE!

Państwo po odsłuchaniu treści moich wystąpień – argumentów – mam nadzieję, że wyciągniecie z tego wnioski i sami wyrobicie jakieś zdanie na temat tej władzy. 

Wiem, że duża część naszego społeczeństwa jest niezadowolona z tych rządów. Wtedy, kiedy trzeba, tej władzy nie ma dla mieszkańca. Wtedy, kiedy on ma potrzeby. Wtedy, kiedy on ma problemy, ucieka się od tych problemów.

Wtedy, kiedy są wybory – tak jak w tym roku – zaczynają się pojawiać pewne inwestycje. Przez całe trzy lata nic się nie dzieje, aby tylko pokazać, że ta władza coś chce dla nich zrobić.

Tak naprawdę ta władza nie słucha mieszkańców. Nie słucha ich głosu. Nie reaguje. Jest wiele takich przypadków, o czym mówiłam. Pozostawiam to do oceny Państwa.

Wiem, że tutaj ma miejsce niesamowita patologia. Jest tutaj nepotyzm. Są tutaj wręcz nadużycia i działania korupcyjne. Dlatego jestem na NIE!

– Wiesława Filipkowska.

Wkrótce na Ku Prawdzie i moim kanale YT, wystąpienia na sesji Rady Miasta w Olsztynku, radnej Wiesławy Filipkowskiej i burmistrza Olsztynka Artura Wrochny.

Materiał filmowy udostępniony przez Echo Purdy. Zapraszam.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *