sobota, 25 maja, 2024
Życie Olsztyna

Żelazna ławka a kandydaci na Prezydenta Olsztyna

14 września 2018 r. na olsztyńskim Starym Mieście odbyła się pierwsza debata kandydatów na Prezydenta Olsztyna w tegorocznych wyborach samorządowych. Debatę zorganizowało stowarzyszenie Starówka Razem.

Po serii pytań prowadzącego do kandydatów na Prezydenta Olsztyna, nadeszła pora na pytania od mieszkańców Olsztyna.

Benedykt Butajło:

Stoję tu przed żelazną ławką. Te ławki należałoby jak najszybciej wyrzucić na złom. Od pradziejów materiałem użytecznym i przyjaznym człowiekowi jest drewno!

Będę głosował na tą kandydatkę, lub na tego kandydata, który to zmieni!

Jaka była reakcja kandydatów na Prezydenta Olsztyna na konkretną ofertę wyborcy – Benedykta Butajło – możecie obejrzeć na poniższym filmie.

Moim zdaniem, pytanie zweryfikowało w 100 % obietnice, które kandydaci na Prezydenta Olsztyna wypowiadali przez półtorej godziny.

Każdy z kandydatów mówił: co dotychczas zrobił dla olsztyńskiego Starego Miasta. Ale ważniejsze były plany na… po wyborach.

Który z nich – tak naprawdę – słuchał tego, co mówił mieszkaniec Olsztyna? Z pewnością nie obecnie urzędujący Prezydent Piotr Grzymowicz 😉

Żelazna ławka – to gwóźdź do trumny tych kandydatów, którzy nie zareagowali – w jakikolwiek sposób – na ofertę Benedykta Butajło.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *