piątek, 1 marca, 2024
Policja

Ariel D. odnaleziony!

Ariel D. wyszedł z domu i zaginął. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie proszą o pomoc w jego odnalezieniu. 

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego w dniu 11.08.2017 r. Ariela D. 26-latek między godziną 13:00 a 17:00 wyszedł ze swojego domu na os. Dajtki i do chwili obecnej nie powrócił, oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

26-letni mężczyzna z możliwymi zaburzeniami społecznymi, prawdopodobnie może unikać kontaktu z ludźmi, oraz może mieć trudności w wysławianiu się.

Rysopis: wiek – 26 lat, waga – 80 kg, wzrost – 172 cm, krótkie blond włosy, uszy przylegające, dobrze zbudowany.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 997/112, lub z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze pod nr tel. 605-549-341.

Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl  rp

18.08. 2017 r.  – Olsztyn: Odnalazł się poszukiwany 26-latek

Odnalazł się 26-letni mężczyzna, który w piątek po południu zaginął w okolicach osiedla Dajtki. Poszukiwania trwały 5 dni. Policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który ostał zauważony na drodze w okolicy miejscowości Szczęsne. 26-latek został przekazany w ręce lekarzy na obserwację, jego życiu nic już nie zagraża.

Od piątku olsztyńscy policjanci szukali zaginianego w rejonie osiedla Dajtki 26-letniego mężczyzny. Do działań poszukiwawczych zaangażowane zostały służby ratunkowe i policjanci. Funkcjonariusze za zgodą rodziny upublicznili również wizerunek mężczyzny aby dotarł on w jak najszybszym czasie do jak największej liczby osób mogących pomóc w poszukiwaniach.

Dzisiaj przed południem do policjantki koordynującej akcję poszukiwawczą zadzwoniła matka 26-latka z informacją, że został on zauważony w okolicy miejscowości Szczęsne. Mężczyzna szedł poboczem w kierunku Olsztyna. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że jest to poszukiwany 26-letni mieszkaniec Olsztyna.

Na szczęście 26-latek został odnaleziony cały i zdrowy. Policjanci ustalili, że 26-latek prawdopodobnie mógł przejść kilkaset kilometrów. Funkcjonariusze na miejsce znalezienia mężczyzny wezwali karetkę pogotowia w celu udzielenia niezbędnej pomocy medycznej. Po wszystkim w asyście policji 26-latek został przewieziony do szpitala na obserwację.  rp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *