niedziela, 14 kwietnia, 2024
Policja

Olsztynianin trafił do aresztu za Putina! Grozi mu kara 5 lat więzienia!

Najpierw do szpitala, a następnie do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który pokłócił się ze znajomym o Prezydenta Rosji. 58-latek pobił swojego kolegę do nieprzytomności. Myśląc, że go zabił, postanowił popełnić samobójstwo. Kiedy nagle 62-latek ocknął się, pogodzony już ze śmiercią kolegi 58-latek, postanowił go „dobić”. Całą awanturę zakończyli policjanci wezwani przez zaniepokojonych hałasem sąsiadów.

O tym, że polityka dzieli ludzi wie każdy.

Do poważnej kłótni spowodowanej różnicą poglądów doszło w miniony czwartek w jednym z mieszkań na olsztyńskim Zatorzu.

Dwóch mężczyzn w trakcie libacji alkoholowej pokłóciło się o Prezydenta Rosji. Jeden z nich nie mógł wytrzymać narastającej w nim frustracji i pobił swojego kolegę do nieprzytomności.

58-latek myśląc, że zabił swojego kompana “od butelki” chciał odebrać sobie życie. W trakcie samookaleczania się jego znajomy nagle “ożył”.

To nie spodobało się Krzysztofowi A., który pogodził się już ze “śmiercią” 62-latka. Postanowił dokończyć swoje “dzieło”.

Na szczęście odgłosy awantury zaniepokoiły sąsiadów, którzy wezwali na miejsce patrol Policji. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu w samą porę.

Obaj mężczyźni potrzebowali pomocy medycznej. Zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli pijani – każdy z nich miał ponad 3 promile alkoholu w organizmach.

58-latek po ustaleniu wszystkich okoliczności zdarzenia prosto z placówki zdrowia trafił do policyjnej celi.

W miniony weekend usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ab/in

Ku Prawdzie:

Na polityce zna się każdy Polak!

Mieszkaniec olsztyńskiego osiedla Zatorze, trafił do aresztu za pobicie swojego kompana od kieliszka, gdy nie mogli dojść do porozumienia w ocenie Putina!

Apeluję do Prezydenta Andrzeja Dudy o ułaskawienie mieszkańca Olsztyna.

Nie pozwólmy, by Władimir Putin siał zamęt w polskim Narodzie i był przyczyną osadzania obywateli RP w więzieniach! 😉

 

źródło: facebook
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Zygmuncie… niby masz rację! Ale ja polecam więcej… luzu, w interpretowaniu mojego komentarza, do oficjalnej wiadomości Zespołu Prasowego KWP w Olsztynie. Śmiech to zdrowie 😆
źródło: facebook
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Tadeuszu… proszę nie obrażać Olsztyna! “Prowincja”? Ja uważam, że jestem mieszkańcem… metropolii, przecież mamy Park Centralny, a taka Warszawa, ma centralny tylko… dworzec 😆
wieslaw-krawczyk
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Byłby próżny trud! Myślę, że apel wystarczy… no chyba, że ten olsztynianin jest “gorszego sortu”. W takim przypadku… nic mu nie pomoże 😆
piotr-zolopa
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Ja proponuję selekcję poprzez wywózkę na Sybir! Natury tam mnogo 😮

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *