sobota, 2 grudnia, 2023
Kukiz'15Polityka

Kukiz’15 chce programu „Członek +20”!

Dotychczas myślałem, że nikt już nie przebije PiS-u w jego populizmie. Program Dziecko +500 okazał się wyborczą wyrzutnią, która zagwarantowała PiS-owi przewagę na scenie politycznej do czasu… zawalenia się budżetu.

Jednak dzisiaj przekonałem się, że populizm polityków nie ma granic. Żeby kupić elektorat, polityk jest w stanie zaoferować potencjalnemu wyborcy choćby działkę na księżycu!

Dlaczego nie? Przecież i tak obietnicy nie spełni, a nawet gdyby udało mu się znów wejść do parlamentu, to kupi wyborcy tę działkę za pieniądze jemu odebrane.

członek +20

 

Paweł Kukiz wydawał się być politykiem, który nie będzie chciał przypodobać się swoim wyborcom obietnicami bez pokrycia, a twardą postawą wobec politycznych republik kolesiów w tej kadencji, wywalczy jeszcze więcej miejsc w Sejmie, dla swojego ruchu, po następnych wyborach.

Bardzo mnie się podobała argumentacja, jakiej używali przedstawiciele ruchu Kukiz’15, którzy krytykowali program Dziecko +500.

Tym większe zdumienie przeżyłem dzisiaj, gdy przeczytałem, że Kukiz’15 złożył do laski marszałkowskiej projekt ustawy wprowadzającej program Członek +20.

Dotychczas na swojej poczcie mailowej – od czasu do czasu – dostawałem wiadomości, które w skrócie można nazwać Członek +7, ale gwarantowany wzrost w ciągu tygodnia!

Kukiz’15 przebija tę ofertę i proponuje program Członek +20 i to w krótkim czasie. No chyba, że propozycja trafi do sejmowej zamrażarki.

Tak czy siak. Brawo Kukiz’15!

Macie miliony głosów zapewnione w przyszłych wyborach od wszystkich członków… nawet tych z PiS-u!

Myślę, że uzyskacie około 100 % mandatów, bo przecież, która kobieta także nie poprze tego Waszego genialnego programu?!

Ku Prawdzie poleca: w miarę zbliżania się terminu wyborów – wydłużanie programu Członek +20 na Członek +25, Członek +30, ale bez przesady. Co za dużo, to niezdrowo 😉 Mój głos macie już za +20!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *