sobota, 15 czerwca, 2024
PolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Konfederacja Polski Niepodległej – Niezłomni prosi o wsparcie

Konfederacja Polski Niepodległej organizuje w tym roku obchody 40-tu lat działalności KPN. Centralne uroczystości odbędą się w Warszawie i Krakowie. Między innymi w muzeum więźniów politycznych na ul. Rakowieckiej.

Wykorzystując obecną kampanię wyborczą dało się na nam rozwiesić za pieniądze weteranów kilkanaście tysięcy plakatów w eksponowanych miejscach całej Polski (możemy wieszać je za darmo tylko w ramach kampanii)  informując o działalności Konfederacji Polski Niepodległej z lat 1979-2019, odwołując się do  tradycji Konfederacji Barskiej.

Jest to ważne w obliczu totalnej cenzury zarządzonej wobec nas 13 XII 2018  – polecamy naszą skargę do Krajowej Rady RTV – oraz wobec propagandy promocji  działającej od kilku tygodni jawnie pro-rosyjskiej Konfederacji „Targowickiej”.

Zdołaliśmy też obsadzić w całym kraju wiele tysięcy członków obwodowych Komisji Wyborczych w ramach ruchu kontroli uczciwości wyborów delegowanych przez Konfederację.

Skrót KONFEDERACJA podobnie jak  nazwa, jest prawnie zarejestrowana i przynależy tylko do KPN.

Zdołaliśmy uaktywnić nasze struktury w większości regionów Polski. Usunęliśmy wiele reliktów okupacji sowieckiej.

Pracujemy także nad koalicjantami do pracy patriotycznej. Rozbudowujemy struktury Ruchu Kontroli Sądów pod kierownictwem Zygmunta Miernika w obliczu nasilającej się rekomunizacji i powszechnego bezprawia.

Opis naszej aktywności w mediach (filmy, pisma etc) oraz wzory ładnych plakatów do pobrania i zamówienia  znajdują się na naszym portalu: www.kpn2019.pl

Proszę Cię o wsparcie w działaniu i pomysłach oraz  o wpłatę na działalność Niezłomnych skupionych w Konfederacji dla dobra Rzeczpospolitej.

Adam Słomka

Konto Komitetu Wyborczego Konfederacja Polski Niepodległej – Niezłomni

PKO Bank Polski S.A. nr  40 1020 2313 0000 3602 0613 6552 

Można wpłacać pieniądze tylko przelewem z konta złotówkowego na nasze konto. Jeszcze przez ten tydzień – do piątku 24 maja (włącznie).

Uwaga! NIE WOLNO WPŁACAĆ ŚRODKÓW PRZEKAZEM POCZTOWYM lub z konta firmy.

 

Debata „okrągłostołowa” SB-manów kontra KPN z 6 maja 2019 r.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *