sobota, 13 kwietnia, 2024
PolicjaŻycie Olsztyna

Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy zabójstwa w Dobrym Mieście

Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa. Olsztyńscy policjanci poszukują mężczyzny, który w ubiegłym tygodniu dokonał zabójstwa kobiety na terenie Dobrego Miasta.

Osoby, które mogą posiadać wiedzę na temat sprawcy tego przestępstwa, lub w dniu 04.05.2017 r. poruszały się w godzinach rannych ulicą Jeziorańską w Dobrym Mieście, proszone są o kontakt z najbliższym jednostką Policji, lub pod nr. Tel. 601457510.

Olsztyńscy policjanci są w posiadaniu zabezpieczonego monitoringu z wizerunkiem sprawcy zabójstwa. W tej chwili trwają czynności zmierzające do identyfikacji osoby utrwalonej na nagraniach. Sprawca przestępstwa do chwili obecnej znajduje się na wolności.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli m.in. kilka tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy, na których ujawnione zostały linie papilarne. Sprawę prowadzi Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Z informacjami można zgłaszać się osobiście lub telefonicznie pod numerem 601457510 lub przez całą dobę pod nr 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

Tekst: RP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *