piątek, 19 kwietnia, 2024
Jaka jest Twoja prawda?

Społecznicy powstrzymali grabież MPEC-u! Tadeusz Wolnicki

Tadeusz Wolnicki – Ruch Oburzonych Wa-Ma – 28 grudnia 2016 r. manifestował przed Urzędem Marszałkowskim swój pogląd na budowę spalarni śmieci w Olsztynie, w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Przypominał sukces społeczników sprzed lat, aby obecni radni Sejmiku głęboko zastanowili się, przed przyjęciem do realizacji Wojewódzkiego planu gospodarki odpadami wraz z bardzo kontrowersyjną inwestycją.

Powstrzymaliśmy grabież MPEC-u 11 lat temu a dziś chcecie przeprowadzić ją ponownie. Władza nie trwa wiecznie!!! Będziecie rozliczeni!!!

 

Ku Prawdzie: Tadeuszu, jaka jest Twoja prawda o dzisiejszym spotkaniu?

 

Tadeusz Wolnicki:

11 lat temu społecznicy powstrzymali grabież MPEC-u, który miał być sprzedany za kwotę 40 milionów firmie Praterm, chociaż majątek MPEC-u wówczas był wyceniany na ponad 200 milionów złotych!

W ostatniej chwili udało się tą grabież powstrzymać!

Dzisiaj ponownie się robi grabież, tym razem pod szyldem Partnerstwa Publiczno Prywatnego…

Robione jest to w interesie jakiejś grupy, która widocznie będzie mocno uprzywilejowana w tej firmie, która ma powstać…

Społecznicy powstrzymali grabież MPEC-u, ale 11 lat temu!

Tym razem – jak na razie – nie udało się powstrzymać radnych Sejmiku Województwa WM przed przyjęciem do realizacji Wojewódzkiego planu gospodarki odpadami, z bardzo kontrowersyjną inwestycją “instalacja do spalania odpadów”.

Społecznicy – nie tylko Tadeusz Wolnicki – broni nie składają.

Protesty będą trwać!

Ku Prawdzie życzy powodzenia!

 

 

ryszard-pacak
źródło: Ryjbook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Bogate… na kredyt, a konsekwencje będą dla mieszkańców 👿
janusz-prucnal
źródło: Ryjbook
Ku Prawdzie: Dziękuję! No cóż… jakoś nie kojarzę Januszu Prucnal, Twojej aktywności 28 grudnia 2016 r. przed, czy na sesji Sejmiku 😉 Ale przyznaję się… wzrok nie ten, co przed laty 😉 Jednak pisać i czytać potrafię i  jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tego, co mi imputujesz… 11 lat temu, to ja głęboko w 3D miałem sprawy publiczne, bo byłem członkiem korpusu służby cywilnej i z zasady nie mogłem być aktywny… publicznie 😉  Tadeusz Wolnicki pisał i mówił o “społecznikach” czyli tych, co na ówczesnych radnych “naciskali”… wtedy się udało… a teraz walka trwa…
bozenna-wontek
źródło: Ryjbook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Założę się o skrzynkę szampana, że nie znajdziesz chętnego do przyjęcia zakładu 😆

3 komentarze do “Społecznicy powstrzymali grabież MPEC-u! Tadeusz Wolnicki

 • Dziękuję! Głuchota i amnezja to choroby, na które zapada większość świadków wydarzeń, którzy nie mają odwagi mówić prawdy! 😉

  Odpowiedz
 • Szanowny Panie Prucnal. Ja również nie kojarzę Pańskiej aktywności. Piszę i mówię o społecznikach ogólnie bez nazwisk. Jeżeli mam podać choć jedno to podam Marka Około-Kułaka który pomimo że był w SLD podał dla ABW wiarygodne informacje dotyczące prawdziwej wartości MPEC kilkukrotnie przewyższającą dogadaną cenę zakupu. Jako jedyny podał też osobę która za tym stała i na pewno nie była to osoba Małkowskiego. Powie Pan do kogo Małkowski skierował słowa ” W co Ty chciałeś mnie wpier…….lić?” Padły one na korytarzach Rady Miasta. Ma Pan odwagę? Słowa te słyszało parę osób i wielu raptem posiadło wadę słuchu. Ciekawe.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Ooooo Tadeuszu… widzę, że podniosłeś rękawicę! Brawo! Powodzenia 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *