Ziemia przed nami! Do góry! Ku*** mać! Jakie to polskie!

W internecie można znaleźć prawie wszystko, co chce się znaleźć. Dzięki internetowi i posiadając podstawową wiedzę techniczną można stworzyć dokumentację, do każdej wysnutej przez siebie teorii.

Ludzie montują filmy bardzo wiarygodne – z pozoru.

Oglądając je, uczciwy człowiek ulega manipulacji, bo nie podejrzewa, w swojej naiwności, że ktoś może być tak podły, by zmontowany film przedstawiać jako autentyk i dowód.

Dodatkowo dochodzą ci, co autentyczne filmy, opatrują kłamliwym komentarzem. Choćby porównując wydarzenia nieporównywalne!

Oglądałem chyba wszystkie odcinki „Katastrof w przestworzach”. Widziałem kilka wypadków drogowych na własne oczy i przeczytałem kilkadziesiąt dokumentacji z takich wypadków.

Nie ma identycznych katastrof, czy wypadków. Zawsze diabeł tkwi w szczegółach!

Wielu z Was już mnie określiło: troll, idiota, oszołom, przygłup. Mam to w nosie.

Gdybym się jeszcze takimi określeniami przejmował, to dawno bym już zlikwidował blog i udał się w podskokach do Tworek.

Od początku – nie tylko w sprawie tragedii smoleńskiej – dążyłem do prawdy i dalej to będę robił.

Na pohybel Paździochom!

Jeżeli ktoś uważnie przeczyta moje komentarze pod Waszymi komentarzami, to z pewnością domyśli się, jakie jest moje zdanie o przyczynach tragedii smoleńskiej.

Pomimo starań z mojej strony o zachowanie obiektywności, chyba wszyscy z Was się domyślają, że nie jestem wyznawcą żadnej teorii spiskowej. Gdybym był, to bym nie publikował listów pilotów, to chyba jasne.

Poniżej zamieszczam ostatnie 24 sekundy lotu samolotu do Smoleńska, zarejestrowane w czarnych skrzynkach.

Dla mnie nagranie mówi prawie wszystko o bezpośredniej przyczynie tragedii.

Co Wy o tym myślicie? We mnie słuchanie tego nagrania wywołuje… przerażenie!

Niech im ziemia lekką będzie!

Ziemia przed nami! Do góry! I „k***a mać” będące pożegnaniem się z życiem, na tym ziemskim padole. Jakie to polskie! Ci co uważają, że nagranie jest manipulacją, to niech w ogóle nie komentują tego. Wam wystarczy wiara w słowa Antoniego Macierewicza. Dla Was film Smoleńsk Antoniego Krauze jest dokumentem! I pewnie tak zostanie do śmierci każdego z nas. Do mego rozumu i serca dociera krzyk pilota, zarejestrowany w ostatnich sekundach lotu!

 

 

Tu wersja skrócona do ostatnich sekund ale oczyszczona z szumu, bez komunikatów z systemu ostrzegawczego i wieży kontroli lotów.

Zaczyna się od komunikatu 100, komenda „Odchodzimy” pada przy 70… resztę można zrozumieć.

 

 

CZY W OLSZTYNIE POWINNA POWSTAĆ SPALARNIA ŚMIECI?
21 votes · 21 answers

 

12 komentarzy do “Ziemia przed nami! Do góry! Ku*** mać! Jakie to polskie!

 • 22 września 2016 o 14:11
  Permalink

  Bardzo uprzejmie chcę zwrócić uwagę na fakt że kontroler z wieży dwa razy powiedział ” Nie ma warunków do lądowania”. Nie dostosowanie się do tej informacji przez pierwszego pilota było najważniejszą przyczyną katastrofy. Dodać należy że powyższe zamyka wszelkie dywagacje o katastrofie i jej powodach.

  Odpowiedz
  • 22 września 2016 o 14:57
   Permalink

   Dziękuję! To muszę Cię „maleski” zmartwić… dywagacje o katastrofie i jej powodach, będą toczyć nawet… następne pokolenia Polaków 😉

   Odpowiedz
 • 21 września 2016 o 23:12
  Permalink

  Mnie tylko zastanawia dlaczego zadnego slowa nie moge zrozumiec a kurwa mac tak ladnie cichutko i bez szumu slychac hehe 🙂

  Odpowiedz
  • 21 września 2016 o 23:44
   Permalink

   Dziękuję! Wypowiadane słowa giną w szumie… ale są już też nagrania poddane obróbce, gdzie wyeliminowano szum i usunięto komunikaty TAWS, aby każdy mógł je rozpoznać. Zaraz to też zamieszczę na blogu. Słowo ku… słyszysz, bo pilot je krzyczy do mikrofonu, który ma przy ustach!!! Pozostałe słowa wypowiadał normalnym tonem… stąd trudno je zrozumieć? Jasne? 😉

   Odpowiedz
 • 21 września 2016 o 22:03
  Permalink

  Potwornie to głupie jest!
  Komunikaty: „Terrain ahead” i „pull up” generowane przez sytem TAWS nic nie wnoszą do sprawy. Przy normalnym podejściu i normalnym lądowaniu na lotnisku pozbawionym ILS (mało tego – nie istniejącym w spisie lotnisk!) takie komunikaty by się pojawiały i załoga MUSIAŁA je ignorować, bo inaczej NIGDY BY NIE WYLĄDOWAŁA. Komisja Anodiny zrobiła już użytek z tych komunikatów sugerując odbiorcom, że Polacy to samobójcy i idioci. Autor tego bloga robi podobnie…

  Odpowiedz
  • 21 września 2016 o 23:25
   Permalink

   Dziękuję! Głupie jest autentyczne nagranie? 😉 To jest Twoje zdanie Bronisławie i masz do tego prawo, ale nie pisz twierdząco, co ja sugeruję swoim czytelnikom, czy co ja myślę i robię, bo nie jesteś… mną czy Bogiem 😉

   Odpowiedz
   • 22 września 2016 o 08:37
    Permalink

    Głupie jest interpretowanie autentycznego nagrania tak jak zrobiła to Anodina. Nie piszę co autor myślał ani jakie miał zamiary. Oceniam tekst, treść, sposób budowania znaczeń np. tytuł: „Ziemia przed nami! Do góry! Kurwa mać! Jakie to polskie!” Zdania nie zmieniam.

    Odpowiedz
    • 22 września 2016 o 10:08
     Permalink

     Dziękuję! Ja też… zdania nie zmieniam 😉

     Odpowiedz
 • 21 września 2016 o 21:55
  Permalink

  Stanisławie a ty wierzysz w autentyczność tego nagrania?

  Odpowiedz
  • 21 września 2016 o 23:05
   Permalink

   Dziękuję! Napiszę tak… wierzę w 99%… ten 1% pozostawiam w rezerwie 😉

   Odpowiedz
 • 21 września 2016 o 18:38
  Permalink

  przyczyną bezpośrednią katastrofy była ziemia, tyle mi to mówi…

  Odpowiedz
  • 21 września 2016 o 19:37
   Permalink

   Dziękuje! Słusznie prawisz! Jaka logika, takie wnioski 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *