Władza deprawuje! Już dosyć Prezydenta Grzymowicza! Elżbieta Wirska

16 kwietnia 2018 roku w Olsztynie,  miała miejsce konferencja prasowa Zarządu Regionu partii Solidarna Polska. Elżbieta Wirska otwierając konferencję poinformowała, że 7 kwietnia odbył się pierwszy zjazd delegatów Solidarnej Polski z województwa warmińsko-mazurskiego. 

Efektem tego zjazdu był wybór Zarządu Regionu. Elżbieta Wirska dotychczas była odgórnie namaszczona przez władze krajowe Solidarnej Polski, na przedstawiciela tej partii w naszym regionie.

Zjazd w wyniku głosowania wybrał nowy Zarząd. Przewodniczącą została… Elżbieta Wirska.

Czy ktoś przewidywał inny wynik głosowania? Ja postawiłbym każde piniądze na taki rezultat tego… demokratycznego głosowania 😉

Jednak clou konferencji to była odpowiedź nowej / starej Przewodniczącej na pytanie zadane przez Andrzeja Adamowicza z Echa Purdy:

Czy rozważaliście Państwo kandydaturę kogoś spośród Was, na Prezydenta Olsztyna w najbliższych wyborach?

Odpowiedź Elżbiety Wirskiej była… bez jaj 😉 Chce się i boję się?

Pani Elżbieto… trzeba walić prosto z mostu, jak chce się być… wiarygodnym!

Z całej wypowiedzi Elżbiety Wirskiej – w kwestii tegorocznych wyborów samorządowych – mi najbardziej do gustu przypadło stwierdzenie: Władza deprawuje! Już dosyć dla Prezydenta Grzymowicza! Brawo! I ja tak sądzę. Czas na zmiany! Dosyć republiki kolesiów Grzymowicza, Małkowskiego, czy innego… niepartyjnego. Czas na… Olsztyn!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *