sobota, 23 września, 2023
PolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Aleksander Kwaśniewski: PiS to partia, która nie ma żadnych oporów!

20 września 2019 w olsztyńskiej Książnicy Polskiej miało miejsce spotkanie wyborcze Marcina Kulaska. Nową lokomotywę warmińsko-mazurskiej Lewicy wsparł były Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.

Podczas całego spotkania z ust Aleksandra Kwaśniewskiego padło wiele bardzo trafnych – według mnie – ocen, dotyczących obecnej sytuacji w polskiej polityce.

Zwracam uwagę, że Aleksander Kwaśniewski wypowiadał się publicznie na blisko miesiąc przed wyborami!

Nie zamieściłem całej relacji ze spotkania wyborczego Marcina Kulaska przed 13 października, z prozaicznego powodu. Zabrakło… czasu i zachęty 😉

Tym niemniej, uważam, że całe spotkanie było warte uwiecznienia i obejrzenia przez Was.

Prezydent Aleksander Kwaśniewski jest w bardzo dobrej formie fizycznej i psychicznej. Ani śladu po chorobie filipińskiej!

Prezentowane oceny wydają się być bardzo trafne. Oczywiście trzeba brać poprawkę na rodowód Aleksandra Kwaśniewskiego i jego ścieżkę kariery.

Na tydzień przed wybuchem euforii PiS-u i otoczenia Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie zniesienia amerykańskich wiz dla Polaków, Aleksander Kwaśniewski niczym Michalkiewicz w sprawie  Nobla dla Olgi Tokarczuk, przewidział, że wizy zostaną zniesione.

Co ważniejsze, zdecydowanie określił: kto jest autorem tego sukcesu? To nie zasługa ani Trumpa, ani Dudy, ani tym bardziej Kwaśniewskiego… to zasługa Polaków!

Szczegóły wielu opinii Aleksandra Kwaśniewskiego na istotne problemy dotykające nas wszystkich… na załączonym filmie 😉

Polecam!

Dla mnie wisienką na torcie wypowiedzi Aleksandra Kwaśniewskiego są opinie dotyczące Kurwizji i PiS-u:

PiS to partia, która nie ma żadnych oporów! Mówią: to nasz czas! I z tego korzystają!

A Prezydencie Aleksandrze Kwaśniewski, czy czas PZPR-u to też nie był ich czas? Czy komuniści też z tego nie korzystali?

Proste: PiS = LEWICA a grabiony jest NARÓD 😉

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *