piątek, 1 marca, 2024
PolicjaPolitykaŻycie Olsztyna

Alfred Surma w Sejmie: 168 inwalidów okradzionych z mieszkań!

28 maja 2017 r., z inicjatywy Jarosława Sachajko – posła Kukiz’15 – w Sejmie RP, w sali kolumnowej im. Kazimierza Pużaka, odbyła się konferencja: Udokumentowane nieprawidłowości w postępowaniach sądowych oraz prokuratorskich w zakresie spółdzielczości mieszkaniowej, a nowelizacja ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych zgłoszona przez Klub Kukiz’15.

Alfred Surma przedstawił historię jednej z wielu walk, które toczy z olsztyńską prokuraturą i sądownictwem o sprawiedliwość.

Alfred Surma

Jestem przedstawicielem nietypowej zbiorowości społeczeństwa, czyli inwalidów. 168 inwalidów z Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego przy ulicy Paukszty w Olsztynie.

Głównym przestępcą w tej sprawie jest Polski Związek Niewidomych. Polski Związek Niewidomych współpracując ze Spółdzielnią „Jaroty” w Olsztynie, doprowadził do okradzenia 168 inwalidów z mieszkań. Jak to się dzieje? Ano dzieje się tak…

Alfred Surma w swoim wystąpieniu przedstawił mechanizm tego przestępstwa. Była mowa o 22 miliardach złotych przekręconych przez PZN.

Ta kwota pada w nagraniu, ale muszę ją zweryfikować u źródła, gdyż podejrzewam przejęzyczenie: miliard – milion. Nie mogę pojąć, aby to była tak zawrotna kwota „przekręcona” w majestacie prawa 😉

Padają konkretne propozycje uzdrowienia sytuacji w PZN i w Olsztynie.

Alfred Surma podaje nazwiska sędziów Sądu Rejonowego w Olsztynie, którzy są:

Notorycznymi przestępcami, którzy fałszują akta sądowe…
Sędziowie zlikwidowali akta przestępcze, fałszowane dokumenty w sądzie, po to, żeby zlikwidować dowody przestępstwa…
Bym prosił, żeby zwrócić szczególną uwagę na sądy w Olsztynie.
Prokuratura w Olsztynie wszystkie sprawy notorycznie umarza.

17 czerwca 2017 r.

Wyjaśniło się. Alfred Surma mówił o 22 miliardach przed denominacją. W rzeczywistości chodzi o 2,2 mln dzisiejszych złotówek.

 

 

Bożena Sikorska
źródło: Facebook
Dziękuję! OK… tylko kto to ma zrobić?  🙁
Zbych Sałyga
źródło: Facebook
Dziękuję! Proste? Chyba żeś z Księżyca spadł  😆
Arkadiusz Spozowski
źródło: Facebook
Dziękuję! Żadna sprawa nie jest prosta, szczególnie wtedy, gdy nad jej „zagmatwaniem” czuwa prokuratura i sądownictwo  👿
Jadwiga Dąbrowski
źródło: Facebook
Dziękuję! Nic tylko… rewolucja na taką bandę!  👿

4 komentarze do “Alfred Surma w Sejmie: 168 inwalidów okradzionych z mieszkań!

 • I tu jest błąd myślowy. Nie można z nimi wygrać ich bronią!!!! Głupotą jest zdawać się na sądy walcząc z sądami! Oni nie będą się bać niczego. A należy, tak powtarzam należy uczynić wszystko aby się zaczęli bać! To jest jedyna metoda. Budząc się rano maja się bać, że nie dożyją wieczora! Więcej! Ich następcy 100 razy się zastanowią (ZE STRACHU!) za nim postanowią kogoś skrzywdzić! Przypomnijmy: „Kara ma być NIEUNIKNIONA” – tylko tak.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! No dobrze… a kto ma sprawić, że sędziowie będą trząść portkami… wróć… togami, i to przed kim? 😉

   Odpowiedz
 • „PO było grupą przestępczą!” Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz. Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca. Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach. Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach. Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *