wtorek, 5 grudnia, 2023
Polityka

Oni boją się tylko prawdy i jawności!

Zwracam się do wszystkich osób dobrej woli, do wszystkich którzy są przekonani, że bezprawie ludzi władzy jest główną przyczyną biedy osób i całych rodzin, że jest przyczyną patologii.

Zapraszam wszystkich i Każdego na spotkanie, oburzonych na bezprawie ludzi władzy, w najbliższy czwartek, 19 stycznia, w Warszawie przy ul Miodowej 14. Początek spotkania godz. 16 00.

Wyrażam przekonanie, że uda się nam wspólnie podjąć stosowne ustalenia mające na celu utworzenie struktury organizacyjnej, mającej szansę skutecznie bronić Polaków, przed zorganizowanymi grupami przestępczymi złożonymi z części polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, komorników, reżimowych dziennikarzy, banków i korporacji. Zorganizowane gangi polityczne nie pozostawiają nam szerszego wyboru. Możemy poddać się ich terrorowi bezprawia albo się zorganizować i bronić krzywdzone osoby i rodziny.

Nie jesteśmy bezbronni, posiadamy narzędzie którego oni boją się najbardziej. Nas jest dużo, działając w porozumieniu mamy szansę ujawniać i nagłaśniać ich przestępcze procedery, ich działania na szkodę Polaków i Polski. Oni się nie boją policji, sądów ani służb, ponieważ to oni nimi zarządzają. Oni boją się tylko prawdy i jawności. Razem mamy szansę, nie zmarnujmy jej.

Antoni Gut – OBURZENI

Ku Prawdzie: Antoni Gut twierdzi, że oni nie boją się policji, sądów ani służb, ponieważ nimi zarządzają. Niestety oni nie boją się policji, sądów ani służb, bo i w tych szeregach są też ludzie nie wahający się skrzywdzić uczciwego, prawego człowieka w swoim prywatnym interesie. Oni boją się tylko prawdy i jawności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *