sobota, 2 marca, 2024
InformacjeRozmowy o OjczyźnieTop artykułówZdrowieŻycie Olsztyna

Dlaczego Baby wyszły na ulice? Jerzy Jaśkowski

Baby w swej masie są głupie! Dla ładniejszej bluzki, spódniczki, kremu, zrobią każdą durnotę, byle to zdobyć. Obecnie widać to na ulicach miast i miasteczek. Najgłośniej krzyczą o aborcji panie w wieku późnobalzakowskim, które choćby nie wiem co robiły, w ciążę nie zajdą! Drugą grupą są kobiety, które traktują seks jako źródło dochodu.

Obecnie dziewczyny to na ogół proszą o środki, które pozwolą im zajść w ciążę. Pisałem o tym już 40 lat temu. Dzietność kobiet spadała do 1,2 czy nieco więcej.

Dawniej, w latach 60. ubiegłego wieku, jak przychodziła młoda dziewczyna to prosiła o tabletki lub inne środki antykoncepcyjne. Dzietność kobiet była powyżej 2,5.

Dzięki zawartym w szczepionkach przeciwciałach anty HCG, co udowodniły badania przeprowadzone na zlecenie biskupów kenijskich, przez takie środki poronne jak Polisorbat 80, to dziewczyny zmieniły swoje prośby.

Współczesne dziewczyny proszą o lekarstwa, które pomogą im zajść w ciążę. Powstał cały przemysł sztucznego zapładniania. Koszt takiego zabiegu to czasami ponad 20.000 złotych.

Proszę mi pokazać niewiastę, która wyda  te 20.000, aby potem się wyskrobać za 2-4 tysiące? Taka głupia to nie jest żadna.

 

Tak więc prosta analiza wskazuje, że w całym tym interesie chodzi o coś zupełnie innego.

Te panie w wieku późnobalzakowskim najczęściej zasiadają w zarządach towarzystw w rodzaju różowej wstążeczki, namawiając Kobiety np. do mammografii, chociaż to badanie już ponad 10 lat temu zostało zdyskwalifikowane ze względu na indukowanie raka piersi.

Kto płaci za: maseczki i bluzki, w których paradują owe zwolenniczki skrobanek, za plakaty i transparenty?

Podobno są to  pieniądze owych żeńskich towarzystw. A kto finansuje owe feministki? Stare rzymskie powiedzenie stwierdza:

Patrz, komu to przynosi korzyść?! 

Po pierwsze:

Wprowadzany obecnie hałas medialny dotyczący aborcji, tak naprawdę ma jeden jedyny cel – odwrócić uwagę społeczeństwa od wprowadzanych ustaw i rozporządzeń.

Już 23 października premier Morawiecki zezwolił żandarmerii wojskowej na pałowanie społeczeństwa przy udziale policji, a 22 października przepchnął ustawę o fizycznym przymusie szczepień!

A polskojęzyczne media niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, nawet się o tym nie zająknęły.

Nie podają także oczywistych faktów, że każda aborcja przyczynia się do powstania raka narządów rodnych i piersi u kobiet.

Nie podają, że po każdej aborcji w jamie brzusznej pozostaje ok. 500 do 750 ml krwi, której przemiana powoduje zrosty przewodu pokarmowego i np. zaparcia.

Drugim, nie mniej istotnym celem jest w przypadku realizacji tego zakazu aborcji, spadek surowca dla niżej wymienionych dziedzin przemysłowych!

Płody są niezbędne przemysłowi kosmetycznemu i farmakologicznemu!!!

Poniżej przytoczę parę przykładów produktów spożywczych zawierających komórki, uzyskane z płodów ludzkich. A podobno ludożerstwo istnieje tylko wśród dzikich.

Innymi słowy, tych płodów potrzeba wiele i dlatego ta branża podnosi taki krzyk, a głupie Baby, nie mające nic innego do roboty, biorą w tym udział.

Cały program polityczny sprowadza się bowiem do tzw. aborcji na żądanie. Wprowadzenie takiego neologizmu prawnego, daje nieograniczony dostęp do materiałów dla odpowiedniego przemysłu.

Wyszło to na jaw, kiedy to firma Neocutis opublikowała na swojej stronie internetowej informacje, że do produkcji kremów używa tkanek, uzyskanych z płodów po aborcji.

Kremy te to: Bio-restorative Skin Cream, Lumbre Bio- restorative Eye Cream, Bio- Gel Bio- restorative Hydrogel, Journee Bio- restorative day Cream. Fachowo są one nazywane proteinami skórnymi.

Np. krem Journee Bio – restorative day Cream kosztuje w pudełku 30 gramowym, aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek  z ciała 14 tygodniowego chłopca.

Life Dynamisc w raporcie z 2009 roku wyjaśnia szczegółowo, w jaki sposób te firmy nabywają ciała. Jasno o tym mówi ks. prof. Zwoliński.

Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek.

Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, każde następne jest mordowane.

To dlatego te Baby w wieku balzakowskim tak skrzeczą, ponieważ to one są głównymi nabywcami tych kremów przeciwzmarszczkowych!!!

Okazało się, że duża ilość firm spożywczych używa komórek płodowych, do poprawy smaku. Takie firmy jak Kraft, PepsiCo, Nestle używają  różnych substancji smakowych wyprodukowanych z wykorzystaniem  tkanek płodów ludzkich.

Np. Firma Senomyx  z Kalifornii produkuje „fałszywe chemikalia”, zmieniające poczucie smaku. Środki te są dodawane do wielu produktów spożywczych, każdego dnia.

Senomyx opiera się na preparacie HEK 293, otrzymanym właśnie z aborcyjnego płodu. Komórki są pobierane z nerek wyskrobanych płodów.

Podobno kanibalizm jest karalny, a wszyscy korzystający z tych preparatów to kto?

Ale to nie wszystko!

Właśnie ostatnio tak reklamowane szczepionki przeciwko odrze –  MMR, również zawierają pochodne, otrzymane z komórek aborcyjnych płodów.

Podobnie komórki takie są zawarte w szczepionkach: ProQuad – Merck,  Varivax -Merck,  Pentacel -Sanofil Pasteur, Havrix -GSK i wielu innych.

O tym rząd warszawski nie informuje!!! O tym izby lekarskie milczą!!!

Przecież w tym celu trzyma się te wszelkiego rodzaju tajne służby, aby wiedziały co się dzieje w Kraju. Jaki jest przepływ pieniądza? Od kogo i ile?

Jakie są powiązania owych stowarzyszeń, że tak ad hoc potrafią w jednym dniu, w tym samym czasie organizować demonstracje?

Jak my chcieliśmy protestować, to trzeba było to zgłaszać do Urzędu Miejskiego ok. 30 dni wcześniej i czekać na zmiłowanie Burmistrza itd.

A w tym przypadku, rzekomo spontanicznie, bez zgłoszeń do magistratu, powstają demonstracje i nie tylko nikt z organizatorów nie jest zatrzymany i skazany, ale mass media polskojęzyczne to nagłaśniają?

Jak była manifestacja ok. 100.000 ludzi przeciwko szczepieniom to w mediach była cisza! Skąd taka różnica w podejściu reżimowych dziennikarzy?

Ulica mówi wprost, że za tym muszą stać służby specjalne. I sytuacja się wyjaśnia.

Odwracanie uwagi od dekretów wprowadzanych po cichutku, jest jedynym celem aktorów sceny politycznej zamieszek babskich, jednocześnie wykorzystywanych w celu zwiększenia surowca dla koncernów.

Jerzy Jaśkowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *