środa, 24 kwietnia, 2024
Pitawal

Ewa Ś. winna napaści na trzech policjantów!

18 czerwca 2018 r. – byłem świadkiem ogłoszenia wyroku w sprawie, którą już relacjonowałem w artykułach: Zostałam oskarżona o napaść na trzech policjantów!, Naruszyła nietykalność trzech policjantów! i Nie było żadnej interwencji! To było działanie na zlecenie!

Sędzia Sądu Rejonowego w Olsztynie Anna Pałasz orzekła, że Ewa Ś. jest winna napaści na trzech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim i warunkowo umorzyła postępowanie karne na okres jednego roku, tytułem próby.

Jako czynnik wzmacniający oddziaływanie prewencyjne wyroku na oskarżoną, SSR Anna Pałasz zasądziła 500 zł na rzecz Funduszu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Po ogłoszeniu wyroku, kilkoro zainteresowanych osób, wysłuchało ustnych motywów takiego rozstrzygnięcia.

Gdy SSR Anna Pałasz stwierdziła, że:

początek tego filmu – który Ewa Ś. dostarczyła do sądu (przyp. KP) – i wymiana zdań pomiędzy policjantem i Ewą Ś. w ocenie sądu wskazuje, że do psikania gazem doszło już po okazaniu odznaki, a w środku legitymacji…

jej przemowę przerwał głośny śmiech Bogusława Owoca. Nie czekając na… reprymendę od przewodniczącej, Bogusław Owoc opuścił salę rozpraw.

Cóż, policjant ma obowiązek okazania legitymacji, a nie odznaki z legitymacją w środku! Jednak zdaniem olsztyńskich sędziów, policjanci nie muszą stosować się do prawa… co już przerabiałem na swojej sprawie.

Policjant może składać fałszywe zeznania, jak mł. insp. Adam Kall i nadkom. Jacek Stankiewicz, a sąd skazuje ofiarę ich przestępstwa!

Ewa Ś. winna napaści na trzech policjantów!

To wyrok SSR Anny Pałasz. Po wyjściu z budynku sądu, zadałem swoje firmowe pytanie oskarżonej Ewie Ś., Jolancie Kapelan i Bogusławowi Owoc.

Filmy wkrótce na moim kanale YT. Zapraszam.

 

 

4 komentarze do “Ewa Ś. winna napaści na trzech policjantów!

 • Zbigniew Ziobro chce surowszych kar dla oszustów i złodziei

  Idiota chce z Polski zrobić Polskę Penitencjarną. Mam nadzieję że ich zmiany przepisów ustaw z naruszeniem Ustawy Zasadniczej spadną na nich samych. Delfin roztrwonił miliony z funduszu penitencjarnego zatem sam tego fakt, otwiera debatę kto będzie utrzymywać osadzonych latami, a może i dziesiątkami lat za drobne kradzieże.

  Polska to kraj biedny bezbronny bowiem sojusze to kukułki, jednak świnie przy korycie sejmowym żrą i tyją za nic mając Polskę Polaków i Prawo o Sprawiedliwości nie wspomnę. Działania służb to działania ORMO mam tu na myśli niedawną interwencje służb na terenie placówki akademickiej. Mamy powrót do czasów głębokiego PRLu.

  CZY NIKT NIE WIDZI TEGO ŻE POLSKA GINIE?! Zaś mały totalitarysta pozbawia kraj nasz demokracji na rzecz swoich chorych ambicji i nienawiści do nas Polaków. Czy historia za mojego życia ich rozliczy? Śmiem w to wątpić.

  Ponad to doświadczam rzeczy absurdalnych wręcz definitywnie utwierdzających mnie, że prokuratura w Polsce to polityczna maszynka do wykonywania poleceń polityków. Sądy również zaczynają stawać się ręką sejmu.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Ciekawe ilu ludzi podziela Twój pogląd, a ilu popiera poczynania ZZ? Podejrzewam, że raczej jesteś w… mniejszości 😉

   Odpowiedz
 • Moim zdaniem wyrok jest sprawiedliwy i Pani Śniarowska powinna się cieszyć że została tak łagodnie potraktowana przez sąd.
  Nie będę się szerzej rozpisywać, bo już wielokrotnie zamieszczałem komentarze dotyczące tej sprawy i każdy kto chce może je prześledzić. Niemniej jednak z pewną satysfakcją zauważyłem, że zdecydowana większość moich uwag i wątpliwości związanych z zachowaniem młodych ludzi zarejestrowanych na tym nieszczęsny filmiku została podzielona przez sąd.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Cóż… gratuluję trafnych uwag! Ja nie wyrażałem dotychczas swoich uwag, co do zachowania się oskarżonej, ale w 100% przewidziałem wyrok 😉 Cóż… nie było to trudne, znając szczegóły sprawy, tok myślenia i wyrokowania olsztyńskich sędziów. Uważam wyrok za… niesprawiedliwy. Szczegóły będą… w przyszłości 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *