niedziela, 21 kwietnia, 2024
InformacjeScrabbleSport

Konojady 2014 – Zapraszam!

16 – 17 czerwca w Wiejskim Domu Kultury w Konojadach (ok. 120 km od Olsztyna) odbędą się III Otwarte Mistrzostwa Konojad “Oby rżało”  

Dla tych co “nie kumają bazy” wyjaśniam, że są to zmagania w układaniu literek na planszy czyli w SCRABBLE. Oprócz emocjonujących dwudniowych zmagań przy stolikach organizatorzy, Grzegorz i Sławomir Łukasik, wraz z sympatycznymi paniami z Koła Gospodyń Wiejskich zapewniają super wyżerkę za 20 zł za cały turniej (flaki, wiejski stół, znajdzie się coś dla jaroszy, ciasta, ciepłe i zimne napoje, wieczorem uwędzony prosiak, surówki).

Odbędzie się też wieczorna impreza plenerowa w Stanicy Wodnej w Bachotku. Dla zainteresowanych możliwość powędkowania. Dla kibiców możliwość obejrzenia mundialowych meczów w ośrodku. Czekają też nagrody za zmagania sportowe: finansowe i rzeczowe za najdroższy ruch, najdroższy ruch związany z „końmi”, „skok tygrysa” i inne. Pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników.

Szczegóły oferty na stronie Polskiej Federacji Scrabble. Zachęcam wszystkich moich czytelników do wzięcia udziału w tej bardzo atrakcyjnej imprezie. Szczególnie polecam jako wyjazd rodzinny. Jeżeli nigdy nie graliście w turnieju to turniej “Oby rżało” w Konojadach poprzez  swoją kameralność sprzyja debiutantom. Zapewniam, że “starzy” scrabbliści z sympatią odniosą się do wszystkich chcących spróbować swoich sił w układaniu literek na planszy.

Dla zachęty poniżej zamieszczam krótki filmik nagrany przed rozpoczęciem I Mistrzostw Konojad w 2012 roku, w których brałem udział. Wtedy zająłem 20 miejsce na 32 uczestników. Mam nadzieję, że w tym roku będzie rżało lepiej!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *