środa, 6 grudnia, 2023
KrzyżówkiZabawy Stasia

Krzyżówka na Święta Wielkanocne

Poniżej zamieszczam link do krzyżówki na nadchodzące Święta Wielkanocne

Nagrodę do wyboru: płytę ulubionego wykonawcy lub książkę wybranego pisarza przekażę osobiście lub prześlę, temu kto w lany poniedziałek 21.04.2014 r. przyśle komentarz z dobrą odpowiedzią jak najbliżej godziny 12:00.

Warunkiem odebrania nagrody jest zgoda na podanie na moim blogu imienia i inicjału nazwiska, oraz miejscowości, z której pochodzi laureat.

Smacznego jajka i mokrego poniedziałku życzę wszystkim moim czytelnikom!  I nie pijcie za… mało! Oby wszystkiego było jak w sam raz! 🙂

Krzyżówka na Święta 24.04.2014 r. – wybraną książkę Bóg nigdy nie mruga Reginy Brett prześlę do Grodu Kraka dla  Sylwii M. GRATULUJĘ!

Krzyżówka Stasia na Święta

 

 

6 komentarzy do “Krzyżówka na Święta Wielkanocne

  • Dziękuję! I gratuluję! Twoja odpowiedź jest dobra i najbliższa godz. 12. Nagrodę ustalimy poprzez mail jak zgadzasz się na podanie imienia, inicjału nazwiska i miejscowości, z której pochodzisz.

   Odpowiedz
  • Dziękuję! Czerwony pas – to tytuł pieśni patriotycznej ze słowami Józefa Korzeniowskiego i muzyką Karola Kurpińskiego. Taki bardzo znany fragment to „Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie”. Wersję popularną nagrał np. Bayer Full 🙂 Dodam linka do piosenki skoro już padło rozwiąznie.

   Odpowiedz
 • Jeśli można to za pośrednictwem tego bloga składam najserdeczniejsze życzenia wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych i niezbyt mokrego dyngusa wszystkim pracownikom KWP.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Oczywiście, że można! Ja w swoim imieniu dziękuję, bo jestem jeszcze pracownikiem KWP 🙂 I wzajemnie 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *