sobota, 2 marca, 2024
InformacjePolitykaŻycie Olsztyna

Michał Urbaniak: Krzysztof Bosak rozkłada problemy na czynniki pierwsze!

22 czerwca 2020 roku, na olsztyńskim Starym Mieście miał miejsce wiec wyborczy Krzysztofa Bosaka, kandydata Konfederacji na Urząd Prezydenta RP. Jednym z przemawiających po Krzysztofie Bosaku, był Michał Urbaniak.

Michał Urbaniak:

/skrót wypowiedzi/

Znam Krzysztofa Bosaka od 11 lat. Poznałem go, jak sam miałem 18 lat. Byłem młody, głupi i dopiero wstąpiłem do Młodzieży Wszechpolski.

Wtedy Krzysztof Bosak był już byłym posłem i człowiekiem ze sporym doświadczeniem, a dalej facetem przed trzydziestką. To naprawdę mi imponowało. 

Było widać, że Krzysztof będzie w przyszłości kimś, kto będzie w stanie ciągnąć ludzi za sobą.

Jest dobrym liderem.

Jest też osobą, która świetnie analizuje. Jest człowiekiem, który od lat interesuje się nowinkami technicznymi, mediami społecznościowymi i tym, czym interesują się narodowcy, czyli też procesami społecznymi. 

Stworzył coś, czego do dziś nikt nie powtórzył, czyli „Mapę wydatków” naszego Państwa. Warto zajrzeć do tej Mapy... żeby zobaczyć na co, na jakie bzdury też, wydajemy w Polsce pieniądze.  

Naprawdę lubię w Krzysztofie to, że rozkłada problemy na czynniki pierwsze. 

Jestem przekonany o tym, że jeśli został by Prezydentem, to nie będzie decyzji, która zostanie podjęta pod wpływem tylko i wyłącznie emocji. 

Wszystkie decyzje jakie Krzysztof do tego momentu podejmował, o których wiedziałem, to były decyzje po głębokiej analizie. 

Jest to w mojej opinii fakt, który będzie mu bardzo pomagał, że każda decyzja będzie racjonalna. Taki powinien być Prezydent.

Powinien podejmować decyzje oparte o chłodną kalkulację, a nie naciski z zewnątrz, a nie emocjonalne rozdygotanie. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *