czwartek, 16 maja, 2024
Kukiz'15PolitykaŻycie Olsztyna

Iwona Możejko wojownikiem Kukiza!

Paweł Kukiz jest konsekwentny i finiszuje ze swoją letnią kampanią referendalną.

Podziwiam Pawła Kukiza za to, że całe swoje siły położył na ołtarzu Ojczyzny, i do końca walczy o frekwencję w referendum 6 września. Mówi społeczeństwu, że właśnie teraz ma szansę wypowiedzieć się w fundamentalnej sprawie. Wynik referendum może wytyczyć kierunek zmian na polskiej scenie politycznej.

Nawet gdy frekwencja nie przekroczy 50%, to jego wynik nie może zostać zlekceważony przez posłów wybranych w nadchodzących wyborach. Jestem przekonany, z pewnością Paweł też, że powiecie TAK dla JOW-ów! JOW-y to jedyny sposób aby legalnie rozwalić obecny pomagdalenkowy układ.

Musicie zrozumieć – tu zwracam się do sympatyków PiS, PO, PSL, SLD – że JOW-y, to także sposób na reformę Waszych partii. Nie macie dosyć wszechwładnych prezesów? Nie macie dosyć tych republik kolesiów, które przed wyborami karmią Was kiełbasą wyborczą, by później podsuwać Wam ochłapy z pańskiego stołu?

Finisz letniej trasy koncertowo – referendalnej przypadł na Mazury. Wczoraj był koncert w Mikołajkach. Był zespół Krywań i był Paweł Kukiz. Zmęczony ale… dostępny. Taką bliskość Pawła wykorzystali prawdziwi woJOWnicy z Olsztyna. Na koncercie pojawiła się Iwona Możejko i Łukasz Zakrzewski. Ja wybrałem – tym razem – ganianie za balonem na orliku. Nie pracuję już ponad rok, to muszę dbać o kondycję.

Iwona Możejko – kobieta walcząca – przedarła się przez kordon ochronny, i po koncercie udało się jej z Pawłem porozmawiać. Zapewniła Pawła, że niezależnie od pozycji na liście wyborczej Ruchu Kukiza jaka zostanie jej przydzielona, będzie dalej niezłomnie bojować o… sprawiedliwość społeczną. Brawo Iwona… gdyby nie nasz wiek +50, to byłabyś idealną “jedynką” Ruchu Kukiza, tak jak i ja! Etyczna, transparentna i… stała w uczuciach. Tobie nikt nie może zarzucić… koniunkturalizmu.

Iwona Możejko już kilka lat walczy z układami w ramach ruchów Niepokonani 2012 i Oburzeni, a w 2014 roku, wraz ze mną walczyła jak lwica, w ramach komitetu wyborczego Wspólnota Patriotyzm Solidarność, który był pokłosiem ruchu POPiS, proklamowanego przez Pawła Kukiza.

 

2 komentarze do “Iwona Możejko wojownikiem Kukiza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *