wtorek, 16 kwietnia, 2024
ZdrowieŻycie Olsztyna

Natura dopaminowa, naturą Ku Prawdzie!

Przeżyłem już ponad pół wieku i do dzisiaj nie wiedziałem jaką mam naturę! Dotychczas myślałem o sobie, że jestem normalnym facetem, a moja natura to natura… prawdziwa! 

Dzięki podpowiedzi córki, zrobiłem sobie test Bravermana i… mleko się rozlało, że polecę tekstem mojego byłego przełożonego.

Oficjalnie dowiedziałem się, że natura dopaminowa jest dominująca u ludzi żyjących z prawdą za pan brat!

Zdecydowanie lepiej czuję się wśród ludzi, którzy czarne uważają za czarne, a białe za białe!

Zdecydowanie nie lubię przebywać w środowisku, gdzie kałłolubstwo jest dominującym uczuciem, a emocje sprowadzają się do wyrażania zachwytu nad doskonałością przełożonych.

 

natura dopaminowa

Dopaminową naturę ma 17% populacji.

Jesteś zrównoważony. Dzięki temu masz silną wolę i wiesz dokładnie czego chcesz oraz jak to zdobędziesz. Jesteś bystry i pewny siebie. Jesteś bardzo racjonalny, zdecydowanie lepiej czujesz się wśród faktów i liczb niż wśród uczuć i emocji. Jesteś zdolny do krytycznej samooceny, jednak nie zawsze dobrze odbierasz krytykę ze strony innych.

Skupiasz się na bieżących zadaniach i odczuwasz dumę z własnych dokonań. Strategiczne myślenie, planowanie, rozwiązywanie problemów, prognozowanie to jest to, co cię ekscytuje. Dobrze działasz pod presją stresu.

Dopamina dominuje w naturze większości lekarzy, naukowców, wynalazców, inżynierów, badaczy, strategów i architektów, jednak taki wynik testu nie wyklucza cię z innych profesji. Możesz lubić grać w szachy, słuchać audiobooków lub rozwiązywać krzyżówki.

Jesteś niestrudzony, prawdopodobnie bardzo czujny i potrzebujesz mniej snu niż inni. Spośród ćwiczeń fizycznych większą przyjemność sprawia ci podnoszenie ciężarów niż aerobik.

Możesz nie być zbyt wrażliwy i gorzej radzić sobie w sytuacjach, gdy inni uznają swoje uczucia za ważniejsze od twojego rozumowania.

Twoje relacje z własnymi dziećmi mogę nie być zbyt bliskie, a stabilność twojego małżeństwa opiera się na lojalności i dobrej woli twojego partnera.Swiss Herbal Institute

Zrobiłem test Bravermana i wyszło szydło z worka! Natura dopaminowa jest u mnie dominująca. Muszę łykać dużo serotoniny by wykorzystać potencjał jeszcze we mnie drzemiący 😉 Polecam i Wam test Bravermana. Nic nie kosztuje, nie boli, a może poprawić jakość życia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *